Magazin

Eğlence “Rast” gidiyor

BURAY VE CEM BELEVİ SAHNEYE ÇIKTI:Lefkoşa’da hizmet veren Barricade Lounge & Bar’da Cumartesi gecelerinde eğlence severlerin yakından tanıdığı Rast dinleyicilerine müzik ziyafeti sundu. Rast’ın Grubunun ricası üzerine sahneye çıkan Buray ve Cem Belevi gece birer parça seslendirirken. Sami Hamidi’de gecede eğlenenler arasındaydı
barricadeUzun yıllardır adamızın sahnelerinin değişilmez ismi haline gelen Rast önceki akşam Barricade Lounge & Bar’da müzikseverlerle bir araya geldi.

Rast, mekanın otantik atmosferinde en güzel şarkılarını seslendirirken her hafta artan ilgiyle enerjisini konukları ile paylaşarak geceye herkesi ortak etti.

 

Geceye sürpriz konuk
Kendi alanlarında Türkiye’de ülkemizi başarıyla temsil eden Buray, Sami Hamidi ve Türkiye’nin genç sanatçılarından Cem Belevi’de eğlenenler arasındaydı. Rast’ın Grubunun ricası üzerine sahneye çıkan Buray ve Cem Belevi en güzel şarkılarını geceye katılan konuklar için seslendirirdi.

Mekandaki masaları dolduran konukların ise keyfine diyecek yoktu. Gece doğum günü ve bekarlığa veda partilerine de ev sahipliği yaparken eğlenceden geriye birbirinden renkli fotoğraf kareleri kaldı.

Başa dön tuşu