Efsane vokalist ilk konserini verdi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Ocak 31, 2023

Efsane vokalist ilk konserini verdi

U Deep Purple, Rainbow gibi dünyanın önde gelen gruplarında solist olarak yer almış olan Joe Lynn Turner ilk konserini Mağusa’da verdi. Joe Lynn Turner’a Türkiye’nin en iyi gitar virtüözlerinden biri olan Cem Köksal ve ülkemizin dünyaca ünlü gitaristi Okan Ersan da sahnede eşlik etti
Mağusa Gençlik Merkezi’nin organize ettiği Armen Shipping Ltd., Kuzey Kıbrıs Turkcell ve Gazimağusa Belediyesi’nin sponsor olduğu IV. MAGEM Gençlik Festivali açılış konseri, Deep Purple’ın efsanevi solisti Joe Lynn Turner’la gerçekleşti. Güçlü sesi ve yorumuyla tüm rock gruplarını kendine hayran bırakan Joe Lynn Turner’a Türkiye’nin en iyi gitar virtüözlerinden biri olan Cem Köksal ve ülkemizin dünyaca ünlü gitaristi Okan Ersan da sahnede eşlik etti.
Bir saat gecikmeli başlayan konserde rock severler İngilizce rock şarkılara eşlik ederek eğlendi. Geceye ilgi beklenilen yoğunlukta olmadı fakat, sanatçı Joe Lynn Turner hayranlarını sahnenin önüne kadar davet etti. Tek tek herkese geldiğiniz için teşekkür edip, elini sıkan sanatçının sıcak ve samimi tavırları izleyenlerden tam not aldı. Geceye Okan Ersan ve Cem Köksal’ın yaptığı sololar da ayrı bir renk kattı.

25 Mayıs’ta Lefkoşa’da…


Öte yandan Joe Lynn Turner, Salamis konserinden sonra Türkiye’deki konser turnesini tamamlayıp 25 Mayıs’ta yine ülkemize gelerek Lefkoşa The Doors Bar’da bir konser daha verecek. Mekan sahibinin yaptığı açıklamaya göre yine Salamis’teki ekibin sahne alacağı gecede biletler önceden yapılacak rezervasyonla bardan temin edilebilecek.
 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar