Efsane geri dönüyor - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Nisan 23, 2024
Spor

Efsane geri dönüyor

Efsane geri dönüyor

BULUTOĞLULARI ADAYLIĞINI AÇIKLADI:

Ferhan Hıdıroğlu’nun istifası üzerine boşalan Çetinkaya Başkanlığı’na Cemal Bulutoğluları aday oldu


CAMİADAN TAM DESTEK:
Sarı-kırmızılı camia Cemal Bulutoğluları’nın adaylığına sevinirken eski başkanlardan Ömer Arhun ve Ferhan Hıdıroğlu da desteğini açıkladı  

Süper Lig’de son iki sezonu şampiyon olarak tamamlamasına karşın bu yıl başkan ve yönetim oluşturmada sıkıntılar yaşayan Çetinkaya’da Cemal Bulutoğluları adaylığını açıkladı.
Ligin tamamlanmasının ardından başkan adayı bulamayarak 5 kez genel kurula giden sarı kırmızılılarda göreve gelen Ferhan Hıdıroğlu yeni sezonun başlamasına iki hafta kala istifasını açıklaması Çetinkaya’da şok etkisi yarattı.
2 Ekim Çarşamba günü yapılacak olan genel kurul öncesi Çetinkaya başkanlığı için ilk aday Cemal Bulutoğluları oldu.

Arhun ve Hıdıroğlu destek verdi
Çetinkaya’da bir döneme damgasını vuran ve başkanlık yaptığı dönemde şampiyonluklar yaşayan sarı kırmızılı camia Cemal Bulutoğluları’nın adaylığını sevinçle karşıladı.
İki şampiyonlukta başkanlık yapan Ömer Arhun ve son başkan Ferhan Hıdıroğlu, Bulutoğluları’na dıştan destek vereceklerini açıkladı.

“Kulübü sahipsiz bırakamazdım”
Çetinkaya Başkanlığı’na aday olan Cemal Bulutoğluları, böylesi kötü günlerde kulübü sahipsiz bırakmak istemediğini açıklayarak şunları söyledi:
“Ligin başlamasına sadece 10 gün var. Bir süreden beri yaşadığı sıkıntıları görüp üzüldüğüm Çetinkaya’yı, kulübümü yalnız bırakamazdım. Yeniden Çetinkaya’yı ayağa kaldırmak ve kazanılan şampiyonlukların devamını getirmek için başkanlığa aday oldum.
Camianın tüm kesimlerinden destek alarak güçlü bir yönetimle Çetinkaya efsanesini yaşatmaya devam edeceğiz.”
 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar