FutbolSpor

Efsane “Can”landı


AHMET CAN İMZAYI ATTI: K-Pet Süper Lig ekiplerinden GAÜ Çetinkaya, bonservisi Gençlik Gücü’nde olan ve geçen sezonu Küçük Kaymaklı’da kiralık olarak geçiren Ahmet Can Tokmak’ı bir yıllığına kiraladı. 21 yaşındaki futbolcu kulüp lokalinde düzenlenen törende kendisini 1 yıllığına GAÜ Çetinkayalı yapan sözleşmeyi imzaladı
VEHBİ: TRANSFER ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR: GAÜ Çetinkaya Başkanı Asım Vehbi, transfer çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü belirtti. Çağrı Kıral için Küçük Kaymaklı’nın genel kurulunu beklediklerini kaydeden başkan Vehbi, “Tansel için de Yenicami Kulübü ile görüştük ve kendilerinden gelecek cevabı bekliyoruz” ifadelerini kullandıK-Pet Süper Lig ekiplerinden GAÜ Çetinkaya, bonservisi Gençlik Gücü’nde olan ve geçen sezonu Küçük Kaymaklı’da kiralık olarak geçiren Ahmet Can Tokmak’ı bir yıllığına kiraladı.

21 yaşındaki futbolcu, kulüp lokalinde düzenlenen törende kendisini 1 yıllığına GAÜ Çetinkayalı yapan sözleşmeye imzayı attı.

İmza töreninde konuşan GAÜ Çetinkaya Başkanı Asım Vehbi, “Ahmet Can bizim altyapımızda yetişmiş ülke futbolunun değerli genç futbolcularından bir tanesidir. Ahmet Can’ı bonservisiyle kadromuza katmak istedik ancak Gençlik Gücü bonservisini vermek istemedi. Bizde bu camianın içinden yetişen Ahmet Can’ı kiralık da olsa kadromuza kattığımızdan dolayı çok mutluyuz” dedi.

 

Vehbi: Transfer çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor

GAÜ Çetinkaya Başkanı Asım Vehbi, transfer çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü belirtti.

Bostancı Bağcıl’dan Zihni Temelci’yi kadrolarına kattıklarını ve Serkan Önet’in de bonservisini aldıklarını kaydeden başkan Vehbi, “Ahmet Can ile birlikte yeni sezon için 3’üncü transferimizi gerçekleştirdik. Transfer çalışmalarımız sürecek. Çağrı Kıral için Küçük Kaymaklı’nın genel kurulunu bekliyoruz. Tansel için de Yenicami Kulübü ile görüştük ve kendilerinden gelecek cevabı bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaleci konusuna da değinen başkan Vehbi, “Ali Duvarcı’yı kendi isteği üzerine Dumlupınar’a verdik. Şu anda ülkenin en iyi genç kalecilerinden olan Şahin ve Zeki bizim futbolcumuz. Ama duruma göre şartlarımıza uyan bir kaleci bulursak transfer edeceğiz” dedi.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu