Efe, Hatay’da kalıcı gibi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Çarşamba, Kasım 30, 2022
SporSürmanşet

Efe, Hatay’da kalıcı gibi

Efe Erdem

Küçük Kaymaklı kalecisi Efe Erdem , denenmeye gittiği Türkiye Süper Lig takımlarından Hatayspor’da göze girdi.

Türkiye Futbol Süper Lig ekiplerinden Hatay Spor’a transfer olmak için Küçük Kaymaklı’dan ayrılarak Hatay’a giden Efe Erdem’den güzel haberler var. Ülkemizde Küçük Kaymaklı forması giyen genç kaleci Efe Erdem geçtiğimiz ay Akay Aşina başkanlığındaki yönetimden izin alarak takıma veda etmişti.

Bir süredir U19 takımı ile deneme antrenmanlarına çıkan kaleci Efe Erdem göze girdi. İlk kez lisans çıkaracağı için bir süre takımın U19 takımında forma giymesi beklenen Efe Erdem, daha sonraki süreçte teknik heyetin vereceği rapor doğrultusunda profesyonel sözleşme imzalayabilecek.


Efe Erdem Hatay Sporun Onursal Başkanı Lütfü Savaş ile birlikte çektiği fotoğrafı gönderdi ve ülkemizdeki sevenlerine mesaj verdi. Efe, Hatay Spor’un U19 takımında antrenmanlara çıktı ve beğenildi. Hatay Spor tesislerine alınan Efe çalışmalarımı tesislerde sürdürüyor. Efe yaptığı açıklamada, “Son görüşmemizde başkanın benden umutlu olduğunu, genç takım hocasıyla da görüşerek bilgi aldılar. Başkanımız benim A takımda oynayabilecek şekilde hazırlanmamı talep etti ve antrenmanları aksatmasın devam etmemi söyledi. Çok çalışıp kendimi bu sene U19’da gösterirsem A takıma da alınabileceğim söylendi” dedi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar