“Düşündüklerimizi sahaya yansıtmalıyız”

5 Ekim 2013 Cumartesi | 12:43
“Düşündüklerimizi sahaya yansıtmalıyız”
Kıbrıs Town Houses

“KAZANMAMAMIZ İÇİN HİÇBİR NEDEN YOK”:

Kaymaklı maçının geride kaldığını ve o maçı unutarak bugün oynayacakları Lefke maçına hazırlandıklarını dile getiren Özgürgün, “Kaymaklı maçının ilk yarısındaki futbolumuzu maç geneline yayar ve düşündüklerimizi sahaya yansıtabilirsek kazanmamamız için hiçbir neden yok” dedi

“SAHANIN NE ZAMAN TAMAMLANACAĞINI BİLMİYORUM”:
Cihangir Stadı’nın bakımda olması nedeniyle maçlarını Serdarlı 14 Ağustos Stadı’nda oynayan Cihangir’de teknik direktör Mehmet Ali Özgürgün, “Sahanın ne zaman tamamlanacağını tam olarak bilmiyorum. Bize neresini gösterirlerse çıkar orada oynarız” ifadelerini kullandı

Abdullah Eğilmez

Cihangir Teknik Direktörü Mehmet Ali Özgürgün, geçen hafta kaybettikleri Küçük Kaymaklı maçında takımının çok heyecanlandığını söyledi. 1-0 öne geçtikten sonra takımının skoru korumaya çalıştığını ifade eden Özgürgün, “Kaymaklı maçına çok iyi başladık. İstediğimiz gibi golü de bulduk. Ancak takımımın skoru koruma çabasına girmesi bizi sıkıntıya soktu. Bunun nedeni takım Kaymaklı’dan çekindi. Bireysel hatalar yaparak iki gol yedik ve maçı kaybettik. Ancak takımımın özellikle ilk yarı sergilediği performanstan çok mutluyum” dedi.

“Bu hafta telafi etmeliyiz”
Küçük Kaymaklı maçında takımının rakipten çekindiğini ve tecrübesizlikten maçı kaybettiklerini belirten Cihangir Teknik Direktörü Mehmet Ali Özgürgün, bugün oynayacakları Lefke maçı ile ilgili şu ifadeleri kullandı: “Kaymaklı maçı geride kaldı. Biz onu unutarak Lefke maçına hazırlandık. Eğer Kaymaklı maçında ilk yarıda oynadığımız futbolu maç geneline yayarsak kazanmamamız için hiçbir neden yok. Eğer düşündüklerimizi sahaya yansıtırsak Lefke maçını kazanacağımızı düşünüyorum. Lefke’yi yenerek geçen haftaki mağlubiyetimizi telafi etmeliyiz.”

“Neresini gösterirlerse çıkar orada oynarız”
Cihangir Stadı’nın bakımda olması nedeniyle maçlarını Serdarlı 14 Ağustos Stadı’nda oynayacak olan Cihangir’de teknik direktör Mehmet Ali Özgürgün, “Sahamızın bakımının ne zaman tamamlanacağı ile ilgili bir bilgim yok. Bakımın ne zaman tamamlanacağı tam net değil. Sahanın bakımda olması bizi pek ilgilendirmiyor. Bize neresi gösterilirse çıkar orada oynarız” dedi.