Dünya markaları ayağınıza gelecek! - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cuma, Ocak 27, 2023
Ekonomi

Dünya markaları ayağınıza gelecek!

DÜNYA MARKALARINI KIBRIS’A GETİREN İLK AVM PROJESİ AKACAN VE ALTINBAŞ HOLDİNG İŞBİRLİĞİ İLE HAYATA GEÇİYOR !

Dünya markalarını ayağınıza getirecek olan ve sosyal etkinlikleri ile ziyaretçilerine rahat ve konforlu alışveriş imkanı sunmak için her türlü olanağı sunan AVM, Kıbrıs’ta bir ilk olacak !


 

Açık ve kapalı alışveriş mekanları ile farklı beğeni ve ihtiyaçlara cevap veren mağazaların yanı sıra dünya mutfaklarından çok seçenekli restoranlarıyla tüm alternatifleri aynı anda sunan tek alışveriş merkezinin inşaatına  Girne’nin en iyi lokasyonunda Eylül 2018’de başlanacak.

Girne’nin en büyük alışveriş merkezi olacak olan 63,000 metrekarelik inşaat alanına sahip AVM projemiz ,30.000 metrekare kiralanabilir ticari alan, 14.000 metrekare  rezidans konut alanı, 19.000 m2 otopark alanı ile ulusal ve uluslararası markaları bir araya getirecek.

Mimar Mustafa Derat tarafından ziyaretçilere zengin bir deneyim yaratmak üzere özel tasarlanan AVM projemizde, sinemalar, çocuklara özel eğlence dünyası, bowling salonu, buz pateni gibi farklı eğlence konseptlerini de bir arada sunulacak.

Mağaza karması, etkinlikleri, mimarisiyle de Girne’de yeni bir hayatın yolunu açacak olan AVM  ve Yaşam Merkezi, ana bağlantı noktasında konumlanan Metin Adanır caddesi üzerinde olması nedeniyle Girne’yi ziyaret eden yerli ve yabancı ziyaretçiler için rahat ulaşım ve alışveriş ortamı sunmak üzere tasarlandı.

 

 

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar