FutbolSpor

Dumlupınar’a dev sponsor


GÜNEŞOĞLU: MERDİVENLERİ YAVAŞ ÇIKTIK: Dumlupınar Kulüp Başkanı Güneşoğlu: 6 yıldır görevdeyiz. Göreve gelirken amacımız Dumlupınar’ı Süper Lig’e çıkarmaktı. Ancak, bunun bir anda olmayacağının bilinci ile akıllı işler yaptık. Her yıl bir basamak çıkarak çıtayı yükselttik ve bu yıl da bunu başardık BOZKURT: AMACIMIZ SPORA KATKI KOYMAK: Northerland Ltd. Direktörü Bozkurt: Bu sezon Mağusa takımlarının sezonu oldu ve bu da benim açımdan çok memnun edici bir olay. 2016 yılı için Mağusa kulüplerine bir bütçe ayırdık ve bu konudaki ilk anlaşmayı da Dumlupınar ile yaptık. Herkese hayırlı olsun 

Metin DELİDENİZ

17 yıl aradan sonra şampiyon olarak Süper Lig’e çıkan Dumlupınar’a KKTC’nin en büyük inşaat şirketlerinden biri olan Northerland Real State Desing & Construction Ltd. bir yıllığına ana sponsor oldu.

Gazimağusa’daki Arkın Palm Beach Otel’de Northerland Ltd’nin Direktörü Koral Bozkurt ve Dumlupınar Spor Kulübü Başkanı İsmail Güneş Güneşoğlu arasında imzalanan sponsorluk anlaşması imza törenine yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Güneşoğlu: Merdivenleri yavaş çıktık

Toplantıda ilk konuşmayı yapan kulüp başkanı Güneşoğlu, “6 yıldır görevdeyiz. Göreve gelirken amacımız Dumlupınar’ı Süper Lig’e çıkarmaktı. Ancak, bunun bir anda olmayacağının bilinci ile akıllı işler yaptık. Her yıl bir basamak çıkarak çıtayı yükselttik ve bu yıl da bunu başardık. Northerland gibi köklü bir firmanın kulübümüze ana sponsor olması gurur verici bir olay. Northerland Ltd. Direktörü Koral Bozkurt’a bu vesile ile çok teşekkür ederiz” dedi.

Bozkurt: Amacımız spora katkı koymak

Northerland Ltd. Direktörü Koral Bozkurt ise imza töreninde yaptığı konuşmada, “Bu sezon Mağusa takımlarının sezonu oldu ve bu da benim açımdan çok memnun edici bir olay. 2016 yılı için Mağusa kulüplerine bir bütçe ayırdık ve bu konudaki ilk anlaşmayı da Dumlupınar ile yaptık. Herkese hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

“Benim MTG taraftarı olduğumu herkes bilir”

Koral Bozkurt, kendisinin Mağusa Türk Gücü taraftarı olduğunu, ancak bunun Mağusa’daki diğer kulüplere sponsor olmak için bir engel olmadığını söyledi. Bozkurt, amaçlarının, başarılı olan tüm Mağusa kulüplerine katkı koymak olduğunu kaydetti.

Northerland Ltd. Direktörü Koral Bozkurt, “Mağusa Türk Gücü kulübüne de ana sponsor olma adına teklifte bulunduk. Hatta kulüp yöneticileri ile de bu konuda bir görüşme yaptık. MTG’den bir yanıt bekliyoruz ve bu teklifimizin kabul edilmesi halinde bu kulübe de ana sponsor olmaya hazırız” dedi.

Koral Bozkurt, 2. Lig’den 1. Lig’e çıkan Maraş kulübü için de sponsorluk düşünceleri olduğunu, bu kulüple de görüşme yaptıklarını ancak kulübün genel kurul yaptıktan sonra bu konuyu da netleştireceklerini söyledi.

Başa dön tuşu