Dünya

Düğünde gelin kendisine doğru yürürken telefonunu kontrol eden damat: Kripto asla uyumazBir adam, görüntülerin TikTok’ta viral olmasının ardından müstakbel eşi düğünde kendisine doğru koridorda yürürken neden telefonunu kontrol ettiğine dair açıklama yaptı.

Taylor Loren 2,4 milyondan fazla görüntülenen ve bugünkü kocasının 4 yıl önce düğün günlerindeki davranışını gösteren görüntüyü paylaştı.
Video, eşinin Loren’ın koridorda kendisine doğru yürüyüşünü izlerken ağzı kulaklarına varırcasına gülümsemesiyle başlıyor. Loren videonun üzerine şunları yazdı:4 yıl önce bugün hayatımın aşkıyla evlenmek için koridorda yürüdüm.

Hayatımızın en önemli ve duygusal anlarından biriydi ve kocam olabilecek en romantik şeyi yaptı…

Videoda bu noktada adam ellerini cebinden çıkarıyor ve bir elinde telefonunu tutuyor.

Video adamın kontrol etmek için telefonuna bakmasıyla sona eriyor.

Binlerce kişi videoya yorum yaptı. Bazıları evlilik yemininin telefonunda olup olmadığını sordu, kimileriyse hızlıca gelininin bir fotoğrafını çekmek üzere olup olmadığını merak etti.

Diğerleri daha az bağışlayıcıydı, hatta bir kişi derhal boşanmayı önerdi. Bir diğeri de “Arkamı dönüp giderdim” dedi.

Başka bir yorumcu şöyle yazdı:

Düğün iptal edildi.

Loren yorumlardan birine “Çoook gergindi! Komik olduğunu düşünmüştüm” diye cevap verdi.

Daha sonra eşinin o anı izleyen milyonlarca kişiye kendisini açıklamasına izin vermek için bir devam videosu yayımladı.

Loren ikinci videoda “Bebeğim, TikTok ben koridorda yürürken neden telefonunu kontrol ettiğini bilmek istiyor” diye sordu.

Adam kameraya dönüp “Çünkü kripto asla uyumaz” dedi.

Loren bir duraklamanın ardından ekledi:

Hâlâ evliyiz.

Kripto para birimleri dijital bir piyasa ve günün hangi saatinde olursa olsun değeri ve fiyatları değişiyor. Bitcoin gibi kripto para birimlerine yatırım veya onlarla işlem yapan kişiler bu nedenle portföylerini neredeyse sürekli olarak kontrol ediyor.

Loren daha sonra bu videoyla ilgili haberler ve eşine yönelik eleştirilerle birlikte “Kocanızı trollemek için bir TikTok mesajı paylaştığınızda…” başlıklı bir devam videosu daha paylaştı ve “Yani, haksız değiller” diyerek şaka yaptı.

Başa dön tuşu