EkonomiYemek

Domino’s Pizza şimdi de Girne’de

Kaner Şirketler Grubu, Domino’s Pizza’nın üçüncü mağazasını Girne’de açtı.

Uluslararası franchise markalarını başarıyla ülkemize taşıyan Kaner Şirketler Grubu, 2013 yılında Kuzey Kıbrıs’a kazandırdığı Domino’s Pizza’nın üçüncü mağazasını Girne’de açtı. Hizmet kalitesini adanın farklı noktalarına ulaştırmaya devam eden “Dünyanın En Büyük Evlere Servis Pizza Zinciri” Domino’s Pizza, Girneli pizzaseverleri eşsiz lezzetlerle tanıştırmak üzere hazırlıklarını tamamladı. 18 Haziran Cumartesi günü ön açılışı yapılan Domino’s Pizza Girne mağazası, Domino’s özel sosu, günlük taze hamuru ve %100 gerçek mozzarella peyniri ile hazırlanan eşsiz pizzalarını Girnelilerin beğenisine sunuyor.

domino's pizza

Şht. Orhan Durusoy Sokakta bulunan Neo Park Alışveriş Merkezi’nde hizmete açılan Girne Mağazası, Girne’deki dağıtım alanı içerisinde paket servisi ile de hizmet verecek. Haftanın her günü, 11:00 – 23:00 saatleri arasında 30 dakikada siparişi teslim eden Domino’s Pizza’nın Girne mağazası için 444 37 74 numaralı sipariş hattı kullanılacak.

Faaliyetlerini sürdürdüğü her alanda standartlarını sürekli yükselterek en iyi ürün ve hizmeti sunma vizyonuna sahip olan Kaner Şirketler Grubu’ndan yapılan açıklamada, Lefkoşa ve Gönyeli’den sonra Neo Park’ta açtıkları yeni mağaza ile Girne’deki pizza severlere daha yakın olmaktan büyük mutluluk duydukları belirtildi.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı