Spor

Doğan sahaya indi


BULGAR IVAN CHERGEV DENENECEK:

Doğan Türk Birliği, futbolculara verilen beş günlük iznin ardından, ikinci devre hazırlıkları ile ilgili ilk çalışmasını dün yaptı. 5-11 Ocak 2015 tarihleri arasında Antalya Orange Otel’de kamp yapacak olan Doğan Türk Birliği’nin kamp kadrosunda 24 futbolcunun yanı sıra, denenmek üzere Bulgar kökenli Ivan Chergev de bulunuyor

Coşkun KUTAY
 
2014-2015 futbol sezonu, Süper Lig’in ilk devresini 25 puanla üçüncü sırada tamamlayan Doğan Türk Birliği, futbolculara verilen beş günlük iznin ardından ikinci devre hazırlıkları ile ilgili ilk çalışmasını, teknik direktör Caner Oshan nezaretinde, antrenör Afün Girgen’in, 20 Temmuz Stadı, Salih Miroğlu Antrenman Sahası’nda dün yaptırdığı antrenman ile başlattı.

Yenileme hareketleri
Antrenör Afün Girgen’in, kamp süresince uyulması gereken kurallarla ile ilgili yaptığı konuşma sonrasında futbolcular, daha ziyade yenileme hareketlerinin ağırlık kazandığı hareketlerin yanı sıra, düz koşu ve koordinasyon çalışması yaptılar.

Antalya’da kamp
Doğan Türk Birliği 5-11 Ocak 2015 tarihleri arasında Antalya Orange Otel’de kamp yapacak. 5 gün sürecek olan kampta ağırlıklı olarak “topla yükleme” ile ilgili organizasyon ve çalışmalar yapılacak.
Başkanlığını Ali George’nin yapacağı kamp kadrosunda, yönetici olarak Andaç Özaydın, Salih Mimoğlu, Saffet Nasıfoğlu, masör Donkov ile 24 futbolcu bulunuyor.

Ivan Chergev kampta denenecek
Doğan Türk Birliği, Bulgar kökenli 27 yaşındaki Ivan Chergev’i de Antalya’da yapılacak olan kamp kadrosuna dahil etti. Denenmek üzere Antalya’ya götürülecek olan Ivan; Bulgaristan’ın Beroe; (1. Lig), Lokomotif (1.Lig) ve Botev (2. Lig) takımlarının yanı sıra Yunanistan’ın; Zakyutas (2.Lig) ve en son olarak da Patrakos (3. Lig) takımlarında orta saha ve forvet olarak futbol oynadı.Başa dön tuşu