FutbolSpor

Dinopeter yuvada


DINOPETER OPERASYONU TAMAM: MTG yönetimi adına, Kemal Mahirel ve Çağrı Aktuğ, Dinopeter’in MTG’ye yeşil ışık yakması üzerine önceki gece Adanaspor’un kamp yaptığı Bolu’ya giderek yıldız oyuncuyu adeta gizli bir operasyonla yuvaya döndürdü

 MTG ÖNCE DINOPETER SONRA ABONIMA’YI GETİRDİ: Dinopeter’i adaya getiren MTG dün de Nijeryalı genç defans oyuncusu Abonima İzuegbu’yu denemek için KKTC’ye getirdi

Geçtiğimiz sezonun lig ve kupa şampiyonu Mağusa Türk Gücü Dinopeter’i geri getirerek kadrosuna kattı. Bir süredir Adanaspor’da denenen ve bir de kampa katılan yıldız oyuncu Dinopeter MTG’nin şampiyonluklarında önemli katkısı olan bir oyuncuydu. Adanaspor yönetimi tarafından bir türlü sözleşmesi hazırlanmayan ve oyalanıldığını düşünen Dinopeter, MTG’ye tekrar yeşil ışık yaktı ve yuvaya dönmek istediği mesajını verdi.

MTG yönetimi adına, Kemal Mahirel ve Çağrı Aktuğ bunun üzerine önceki gece Adanaspor’un kamp yaptığı Bolu’ya giderek yıldız oyuncuyu adeta gizli bir operasyonla yurda geri getirdi. Böylece Dinopeter bu sezon da MTG’nin başarıları için sarı-yeşil formayı giyecek.

MTG’ye Nijerya’dan defans

Önceki gün Dinopeter’i adaya getiren MTG dün de Menajerliğini Tekin Birinci’nin yaptığı Nijeryalı genç defans oyuncusu Abonima İzuegbu’yu denemek için KKTC’ye getirdi.

 


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı