Kıbrıs

Dikkat! Yarın birçok bölge elektriksiz kalacakYüksek gerilim hatlarının bakımı nedeniyle Dikmen’den Alayköy’e kadar geniş bir bölgede yarın 09.00’dan itibaren 7 saatlik elektrik kesintisi olacak

LEFKOŞA İLÇESİ
29.03.2018 Perşembe günü, YılmazköyTM’de yapılacak bakım-onarım çalışmaları nedeniyle; 09:00 ile öyleden sonra 16:00 saatleri arasında, Gürpınar, Yılmazköy, Türkeli, Lefkoşa/Güzelyurt anayolu üzerinde Türkeli kavşağı ile Alayköy Sanayi Bölgesi arasında kalan tesisler, Alayköy, ve Metehan Sınır Kapısı Bölgesinin elektrik enerjisi kesik olacaktır.
GİRNE İLÇESİ
29.03.2018 Perşembe günü, Dikmen TM’de yapılacak bakım-onarım çalışmaları nedeniyle; 09:00 ile öyleden sonra 16:00 saatleri arasında, Aşağı Dikmen, Yukarı Dikmen, Boğazköy Köy İçi Bölgesi, Lefkoşa – Girne Anayolu Boğaz Kavşağı Bölgesi ve Hediyem Su Bölgesi, St. Hilarion Bölgesi, G.K.K. Karargahı Bölgesi, Ağırdağ, Yukarı Dikmen Su Kuyuları Bölgesi, Yukarı Dikmen Ağıllar Bölgesi, Dikmen Kırıkkale askeri birlik, Dikmen Köy İçi, Dikmen Kırsal Kesim Arsaları Bölgesi, Taşkent, Güngör ve Güngör Taşocakları Bölgesinin elektrik enerjisi kesik olacaktır.GÜZELYURT İLÇESİ
29.03.2018 Perşembe günü, Yılmazköy TM’de yapılacak bakım-onarım çalışmaları nedeniyle; 09:00 ile öyleden sonra 16:00 saatleri arasında, Serhatköy Su Pompalama Tesisleri ile bölgedeki Tesis ve Su Motorları’nın elektrik enerjisi kesik olacaktır.

MAĞUSA İLÇESİ
29 Mart 2018 Perşembe günü, orta gerilim elektrik şebekesinde yapılacak çalışma nedeniyle sabah 09:00 – 09:30 saatleri arasında; Türkmenköy, Akdoğan Girişi ve Beyarmudu’nun elektrik enerjisi kesik olacaktır. Elektrik enerjisi, çalışmaların seyrine göre belirtilen saatten erken veya geç verilebileceğinden, şebekede her an elektrik varmış gibi davranılması önemle duyurulur.

Elektrik enerjisi çalışmaların seyrine göre belirtilen saatten daha erken veya geç verilebileceğinden şebekede her an elektrik enerjisi varmış gibi davranılması önemle duyurulur.

Başa dön tuşu