Kıbrıs

Devlet üretme çiftlikleri kasaplık hayvan satışı yapılacağını duyurduTarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı Devlet Üretme Çiftlikleri Dairesi Müdürlüğü, kasaplık hayvan satışı yapılacağını duyurdu. 

Devlet Üretme Çiftlikleri Dairesi’nden yapılan yazılı açıklamada, 20 baş ineğin kapalı zarf yöntemi ile canlı ağırlık üzerinden satılacağını belirterek, kasaplık satışına sunulan ineklerin Çömlekçi Çiftliği’nde görülebileceği kaydedildi.
Açıklamada, tekliflerin en geç 27 Aralık Perşembe günü, saat 11.00’e kadar Çömlekçi Çiftliği’ndeki teklif kutusuna atılması gerektiği, geç gelen tekliflerin dikkate alınmayacağı belirtildi.
Açıklamada ayrıca tekliflerin KDV’siz olarak verileceği, idarenin herhangi bir teklifi kabul etmek zorunda olmadığı, ödemelerin peşin (nakit) veya banka teminatlı çekle yapılacağına dikkat çekilerek, ihaleyi kazananların en geç 4 Ocak 2019 tarihine kadar hayvanları almak zorunda olduğu kaydedildi.
Açıklamada, 4 Ocak 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar hayvanların alınmaması durumunda, ihale kararının iptal edileceği duyuruldu.

 

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı