Dev kupa için 5 yıllık imza - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Çarşamba, Şubat 28, 2024
Spor

Dev kupa için 5 yıllık imza

Dev kupa için 5 yıllık imza

Sarı-kırmızılıları üst üste 2. şampiyonluğuna götüren teknik direktör Fatih Terim’in Avrupa’dan teklifler almasının ardından G.Saray camiası da harekete geçti. Başta İtalya olmak üzere Almanya ve Fransa’dan da teklifler alan Terim ile camianın önde gelen isimleri bir görüşme yaparken kulübün hedefi olan Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu için uzun süreli bir sözleşme konusunda ısrarcı olundu.

Sözleşmesi sona erecek olan Terim ile görüşen camianın ağabeyleri, bu sezon Devler Ligi’nde oynanan çeyrek finalin sadece bir başlangıç olması gerektiğini vurgulayarak ortak görüşlerini deneyimli teknik adama aktardı. Düzenli olarak Terim’le Florya’da görüşüp G.Saray, masaya yatırılırken Terim dönemindeki başarılarla camianın birlik olduğu da hatırlatıldı.


‘İKNA EDİLMELİSİN’görüşmede, “Şampiyonlar Ligi’ni kazanmak istiyorsak kesinlikle takımda kalmanız gerekiyor. Ancak bu 1 yıllık imza ile olmaz.
Uzun vadeli bir program hazırlanmalı ve 5 yıllık imza atarak bu görevin başında kalmalısınız” ifadeleri kullanıldı. Fatih Terim’in daha önceden yaptığı “Yoruldum” açıklamalarına da değinilirken “Hocam biliyoruz senin de ikna edilmen gerekiyor. Ancak takımın sana ihtiyacı var” denildi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar