Dereboyu Bahar Şenliği 23 Nisan Cumartesi günü Yapılıyor - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Aralık 2, 2023
KıbrısSürmanşet

Dereboyu Bahar Şenliği 23 Nisan Cumartesi günü Yapılıyor

Dereboyu Bahar Şenliği

Dereboyu Bahar Şenliği 23 Nisan Cumartesi günü yapılıyor. Lefkoşa Türk Belediyesi organizasyonu ve Dereboyu İnisiyatifi iş birliğinde yılın en güzel, en eğlenceli, en renkli şenliği yine Dereboyu’nda yapılıyor.

 


23 Nisan Cumartesi sabah 10.00’da başlayıp akşam 22.00’ye kadar sürecek olan Dereboyu Bahar Şenliği’nde çocuk oyunları, gün boyu caddedeki mağazalarda

büyük indirimler, 6 farklı noktada konserler, Studio 21 dans gösterileri, DJ performansları, yüz boyama ve maskotlar ile herkesin keyif alacağı etkinlikler gerçekleştirilecek.

 

Ülke müziğinin başarılı isimleri de yine Dereboyu Bahar Şenliğinde sahne alıyor. Ahmet Evan, Fikri Karayel, Grup Rast, Grup Frekans, Nafiz Dölek, Reva, Osman Tuğsal, ve Lefkoşa Belediye Orkestrası en özel performasları ile Dereboyu Bahar Şenliği’nde sahne alacaklar.

 

Algida, Basel Group, Califorian Restaurant, Kıbrıs Vodafone, Mr. Brown, Tarsan Tarım ve Hayvancılık Sanayi, Wagon ve Lanor etkinlikte sahne ve sanatçı sponsoru olurken, Card Plus yayın sponsorluğunu, Radyo Juke ise Medya sponsorluğunu üstleniyor.

 

Etkinlik nedeni ile  Dereboyu trafik ışıklarından, (eski Citroen  Önü) Osman Paşa Caddesi’ne  (Halk Bankası)  kadar olan kısım saat 11:00’dan gece 23:00’a kadar kapalı olacak.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar