Magazin

Demet Şener Kutluay ve İbrahim Kutluay çifti boşanıyor


Magazin dünyasında sürekli olarak haklarında boşanacakları haberleri çıkan Demet Şener Kutluay ve İbrahim Kutluay çifti bu kez gerçekten yollarını ayırıyor.

Uzun yıllar sonra İstanbul’daki moda haftası dolayısıyla podyuma çıkacak olan Demet Şener Kutluay hakkında ortaya atılan iddia magazin gündemine bomba gibi düştü. 2005 yılında Çırağan Sarayı’ndaki muhteşem bir düğünle dünya evine giren Demet Şener – İbrahim Kutluay çifti boşanıyor. 15 yıllık evliliklerini bitirme kararı alan ikiliden Demet Şener Kutluay şu açıklamayı yaptı:

Dava için gerekli talimatları veren Demet Şener konuyla ilgili olarak Renkli Sayfalar’a yaptığı açıklamada ‘Bu haberin muatabı ben değilim. Benim ailem dağılıyor reklamı mı düşüneceğim. Ben ailem deyip kocama inanıyordum. Ne zaman ki gerçekleri öğrendim… Her ilişki biter ve yenisi başlar. Başka yere çekenlere selam olsun. Yakında Aslı Hatemi açıklama yapacak. Benim alnım ak, başım dik. 4 senedir neler yaşadığımı siz biliyorsunuz, zaten her şeyi de anlattınız. Boşanma kararını ben aldım. Çok mücadele verdim. Tüm detayları zamanı geldiğinde öğreneceksiniz.Bugün defileye çıkacağım ve hiç kimsenin sorularını yanıtlamayacağım. İhanet haberlerini bana yalanladı, gerçekleri ben daha yeni öğrendim. Elimde belgeler var ve onlar yeter. Evleri hiçbir zaman ayırmadık ‘ dedi.

DEMET’TEN AYRILIK MESAJI

Demet Şener Kutluay, boşanma konusunda ciddi olduğunu attığı mesajla da gösterdi. Renkli Sayfalar’a katılarak kararını açıklayan Demet Şener, ayrıca attığı mesajda “Boşanma kararı isteğim doğrultusunda gerçekleşti” yazdı.

Demet Şener’in avukatı Aslı Hatemi programa telefonla bağlandı ve şu açıklamayı yaptı:

“Şu an tarafımızdan açılmış bir boşanma davası söz konusu değil. Böyle bir durum olursa açıklama yapılacaktır. Ben aile mahremiyeti açısından herkesten anlayış bekliyorum. Temennim çekişmeli bir sürece girmemek. Umarım böyle bir sürece girmeyiz. Dava açıldığında müvekkilim adına gerekli açıklamayı ben yapacağım. Medeni kanunumuzda zina ve ihanet en ağır boşanma sebebidir. Bunu ispat ettiğiniz anda çok yüklü ve tazminat kazanırsınız. Ben boşanma sebebimiz hakkında şu an konuşamam takdir edersiniz ki.”


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı