Kıbrıs

Değirmenlik Belediye Başkanı Karavezirler: Halkımızın her zaman yanındayızDeğirmenlik Belediye Başkanı Ali Karavezirler, meclis üyeleri ve personeli tüm bölge halkına yaşanan sel felaketinden dolayı geçmiş olsun dileklerini iletti. Karavezirler, Değirmenlik Belediyesi olarak mağdur olan belde halkının her zaman yanında olunacağını kaydetti.

değirmenlik belediyesi

 

Ülkemizi etkisi altına alan yoğun yağış ve şiddetli dolu Değirmenlik beldesinde büyük hasara yol açarken, birçok vatandaş mağdur oldu.
Dün akşam (03.12.2018) saat 02:00 sıralarında başlayan şiddetli dolu yağışı bölgemizi olumsuz yönde etkilerken, Değirmenlik Belediye Başkanı Ali Karavezirler ve personeli ise saat 03:00 itibarı ile halkın yanında oldu.
Akşamdan başlayan çalışmalar aralıksız olarak bugün (04.12.2018) de sürerken, bölgede yapılan yerinde incelemeler sonucunda hasarlı evler tespit edildi.
Buna göre; Değirmenlik’te 10 ev, Minareliköy’de 5 ev, Beyköy’de 3 ev ve Demirhan’da 2 evde maddi hasarın oluştuğu gözlemlendi.

 

değirmenlik belediyesi
Başkan Ali Karavezirler, bölgede temizlik çalışmalarının başlatıldığını belirtirken, mağdur vatandaşlara gerekli her türlü yardımın yapılacağının altını çizdi.
Çamurlu yolların temizletildiğine değinen Karavezirler, yaşanan sel felaketinden dolayı kendisi, meclis üyeleri ve tüm personel olarak bölge halkına geçmiş olsun dileklerini iletti.
Karavezirler, “Yaşanan mağduriyetten dolayı belde halkının her zaman yanındayız” dedi.

 

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı