Spor

Dedekorkut: Küme düşmeyi kabullenmek kolay değil

Coşkun Kutay

2012-13 futbol sezonunda, Telsim Süper Ligi’nden, Telsim 1. Ligi’ne düşen Girne bölgesi takımlarından Türk Ocağı, 20 Temmuz Stadı’nda dün yapılan törenle, 2013-14 futbol sezonunu açtı.
Dün saat 18.00’de kulüp lokalinde bir araya gelen futbolcu ve taraftarlar, daha sonra 20 Temmuz Stadı’na gittiler. Türk Ocağı, Teknik Direktör Ahmet Dedekorkut nezaretinde, yardımcı antrenör Rıza Erseven tarafından yaptırılan ilk antrenmanla yeni sezona “merhaba” dedi.
Antrenman sonrasında, yeniden Türk Ocağı’nda görev almanın yanı sıra, 2013-14 futbol sezonu ile ilgili duygularını Havadis’e açıklayan Teknik Direktör Ahmet Dedekorkut, “Türk Ocağı’nda yeniden görev almanın mutluluğunu yaşıyorum. Türk Ocağı’nın, başarısızlığı nedeniyle bir alt kümeye düşmesini kabullenmek kolay değil. Ancak Süper Lig’e yeniden çıkması da bizim elimizde. Bu nedenle, takım teşkilinde, bu mantalite ve doğrultuda hareket ediyoruz. Çok zorlu ve yorucu hazırlık dönemi bizi bekliyor. Tüm planlarımızı, Türk Ocağı takımını ligin ilk haftasına kadar hazır hale getirmek üzerine yapıyoruz. Yeni sezonun tüm spor camiasına hayırlı ve uğurlu olmasını dilerken, tüm karşılaşmaların fair-play çerçevesinde geçmesini temenni ediyorum” dedi.

Aksel ve Yunus ile anlaşıldı
Yönetim tarafından Düzkaya’ya kiralanan Aksel Kaptanoğlu ile uzun süren görüşmeler sonrasında beklenen anlaşma sağlandı ve Aksel de Nurcan gibi yuvada kaldı.
Geçtiğimiz sezon yaşanan anlaşmazlık sonrasında Türk Ocağı’ndan ayrılan Yunus ise yönetimin kendisi ile yaptığı görüşmeler sonrasında yuvaya dönmeyi kabul etti.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı