ManşetTürkiye

Darbe Metni Okunan TRT’de Yayın Akışı Normale DöndüTRT’yi işgal eden kalkışmacı askerlerin bildirisini okuyan spiker Tijen Karaş, “Bildirim metnini okurken silahlı kişiler tarafından zorlandım. Ellerimiz arkadan bağlandı” dedi.

TRT’de darbe girişiminde bulunan bölücü terör örgütü FETÖ/PDY mensupları püskürtüldü. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu ile TRT Genel Müdürü Şenol GÖKA, birazdan TRT binası önünde toplanan kalabalığa hitap etti.
“SİLAHLI KİŞİLER TARAFINDAN ZORLANDIM”

Kalkışmacı askerler tarafından hazırlanan metni okuyan spiker Tijen Karaş ise yaşadığı korku dolu anları şöyle anlattı: “Her hareketimiz izlendi. Bildirim metninini okurken silahlı kişiler tarafından zorlandım.“ELLERİMİZ ARKADAN BAĞLANDI”

TSK adına ve milletin iyiliğini söyleyen bir grup tarafından alıkonulduk, Ellerimiz arkadan bağlandı. Bir bildiri okumamı istediler. O şartlar altında okudum. Çok şükür başımıza bir şey gelmedi. O dakikaları bir daha hatırlamak istemiyoruz.”

[newsbox style=”nb3″ title=”İLGİLİ HABERLER” display=”tag” tag=”tcdarbe” number_of_posts=”12″ sub_categories=”no” show_more=”no” post_type=”post”]

Başa dön tuşu