Daha derin bir kadro - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cuma, Haziran 9, 2023
Diğer SporlarSpor

Daha derin bir kadro

Yenicami’nin Teknik Sorumlusu Özgü Bayraktar, önümüzdeki hafta başlayacak ikinci devre öncesi değerlendirmelerde bulundu

SAKATLARIN İYİLEŞMESİ MEMNUN ETTİ: Yenicami Teknik Sorumlusu Özgü Bayraktar: “Sakat oyuncuların iyiye gitmesi bizi mutlu etti. Devre arası yapmış olduğumuz John ve Aminu hamlesinin takıma katacağı hava bizim için önemli. Ayrıca Mahmut Amasyalı ve Buğra Barın da takımımıza yeniden dahil oldu


 

K-Pet Süper Lig takımlarından Yenicami’nin Teknik Sorumlusu Özgü Bayraktar, önümüzdeki hafta başlayacak ikinci devre öncesi değerlendirmelerde bulundu.

Hazırlık döneminin beklenilenden daha iyi geçtiğini belirten Bayraktar, “Sakat oyuncuların iyiye gitmesi bizi mutlu etti. Devre arası yapmış olduğumuz John ve Aminu hamlesinin takıma katacağı hava bizim için önemli. Ayrıca Mahmut Amasyalı ve Buğra Barın da takımımıza yeniden dahil oldu. Diğer yerli kaliteli oyuncularımız, sahaya kalitelerini yansıttıklarında etkili ve tehlikeli bir takım olacağımız inancındayız. Kadro derinliğini arttırdık. Sakat oyuncularımızın da iyileşmesi ile daha da derin bir kadromuz olacak” dedi.

 

İkinci devre Gönyeli maçıyla başlıyor

İkinci yarının ilk haftasında 26 Ocak Pazar günü karşılaşacakları Gönyeli maçı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Bayraktar, “İkinci devreye Gönyeli ile başlayacağız. İlk maçlar her zaman zordur. Gönyeli sezon başındaki Gönyeli’den olumlu yönden çok farklı. Hem teknik adamları ile iyi bir hazırlık dönemi geçirme fırsatı buldular, hem birlikte çalışma fırsatı buldular, hem de Turan hoca kendi istemiş olduğu yabancı takviyelerini yapabildi. Saygı duyulacak bir ekip kurdular. Zor maç olacağının bilincindeyiz. İlk maçın zorluğunun farkında olarak çıkıp kazanmak için mücadele edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Kupada rakip M A Yeşilova

Nicosia Group Kıbrıs Kupası’ndaki Merit Alsancak Yeşilova eşleşmesi ile ilgili görüşlerini aktaran Özgü Bayraktar, “Yeşilova ligde mağlup olduğumuz bir ekip. Uzun yıllardır kadro kalitesi iyi olan bir takım. Bunun yanında iyi yabancı oyuncuları tutturdular ve yabancı değiştirmeyen ender takımlardan biri devre arasında. Bu da takımın gidişatından ne kadar memnun olduklarının göstergesi. Zor maç olacak. Atatürk Stadı’nda olması bizim için bir avantaj sayılabilir. En azından kendi sahamızda, seyircimiz önünde oynayacağımız maçta turu geçmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar