Spor

Daboviç’li LA Play-Off’taATLANTA VE CONNECTICUT PLAY-OFF’TA YOK: Atlanta Dream’li Tıffany Hayes ile Connectıcut Sun’da oynayan Kelsey Bone ile Alyssa Thomas’ın takımları play-off’a kalamadılar. Bu üçlü Yakın Doğu’nun idmanları için 28 Eylül’de KKTC’ye gelecekler
DABOVİC, PLAY-OFF’TA: Batı Grubu’nda yer alan Yakın Doğu oyuncusu Ana Daboviç’li Los Angeles Sparks, Batı Grubu’nu dördüncü sırada bitirmeyi garantileyerek Play-Off’a yükseldi. Bu sonuç karşısında Ana Dabovic’in, KKTC’ye gelmesi 28 Eylül sonrasında olacakTonguç KOTAK

Yakın Doğu Üniversitesi’nin yıldızları Alyssa Thomas, Tıffany Hayes ve Kelsey Bone’un takımları Play-Off’a kalamazken, Ana Dabov’in formasını giydiği Los Angeles Sparks ise Play-Off’a kaldı.
Bu sezon Yakın Doğu forması giyecek 4 oyuncudan üçüncünün takımları  play-off’a kalamazken bu da KKTC’ye erken gelecek anlamına geliyor.

Atlanta ve Sun, Play-Off’ta yok
Amerika Kadın Basketbol Ligi Doğu Grubu’nda yer alan Atlanta Dream’li Tıffany Hayes ile Connectıcut Sun’da oynayan Kelsey Bone ile Alyssa Thomas’ın takımları play-off’a kalamadılar.
Connectıcut Sun beşinci sırada play-off’a kalamazken, Atlanta Dream de altıncı durumda play-off dışında kaldılar.
Bu üçlü takımlarının play-off’a kalamaması ile 28 Eylül’de KKTC’ye gelmeleri de kesinleşmiş oldu.
Hayes, Bone ve Thomas, 28 Eylül’de KKTC’ye gelecekler ve Yakın Doğu’nun idmanlarına çıkmaya başlayacaklar.

Dabovic’li LA, Play-Off’ta
Batı Grubu’nda yer alan Yakın Doğu oyuncusu Ana Daboviç’li Los Angeles Sparks, Batı Grubu’nu dördüncü sırada bitirmeyi garantileyerek Play-Off’a yükseldi.
Bu sonuç ile Los Angeles Sparks ile Ana Dabovic’in, KKTC’ye gelmesi Ekim ayı başını bulacak gibi görünüyor.

Başa dön tuşu