Magazin

Çukur dizisinden anlamlı final

OTİZM VAKFI YARARINA GALA DÜZENLENİYOR:

Ay Yapım imzalı “Çukur” dizisinin oyuncuları Tohum Otizm Vakfı’nın Şişli’deki okulunda otizmli çocukları ziyaret etmekle kalmadı onlar yararına 11 Haziran’da Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek dizinin final bölümü gala gecesine katılma hazırlıklarına da başladı

 

İzleyiciyle buluştuğu pazartesi akşamları adını zirveye yazdıran Ay Yapım imzalı “Çukur” dizisi otizm konusunda farkındalığı geniş kitlelere yaymak amacıyla Tohum Otizm Vakfı ve Show TV ile ortak projelere imza atmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Aliço’ya hayat veren Rıza Kocaoğlu’nu ağırlayan okul bu hafta dizinin başarılı, genç oyuncuları Kubilay Aka, İlayda Alişan ve Ece Yaşar’a kapılarını açtı ve otizmli çocuklarla buluşturdu. 

Otizmli çocuklarla bir araya gelen oyuncular ziyaret sırasında öğrencilerle tek tek ilgilendiler ve oyunlar oynadılar. Ziyaret sonunda çocuklarla fotoğraf çektiren oyuncular bu buluşmanın onlar için çok anlamlı ve özel olduğunu dile getirdiler.

Tohum Otizm Vakfı, Show TV ve Ay Yapım’ın Nisan ayında “Otizm Farkındalık Günü” için “Çukur Otizme Mavi Işık Yaktı” adlı özel sosyal medya çalışması ile başladığı ortak projelerine “Otizme 10 Saniye” kampanyası ile otizm konusunda farkındalığı geniş kitlelere yaymayı sürdürecek. Dizi ekibi 11 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanacak büyük sezon finalinde izleyiciyle buluşacak. “Çukur Otizmin Farkında” sloganı altında Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek gecede takipçiler, dizinin sezon finalini oyuncularla beraber izleyecek.

 

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı