Spor

Cristiano Ronaldo finalde ağladıEvra’nın müdahalesiyle 8. dakikada yerde kalan Ronaldo, 7 dakika sonra gözyaşları içinde kendisini yere bıraktı. Yıldız futbolcu ikinci tedavinin ardından yine oyuna döndü.

EURO 2016 finalinde Portekiz’in yıldızı Cristiano Ronaldo gözyaşlarını tutamadı. Fransa ile oynanan finalde, Evra’nın 8. dakikada yaptığı müdahale sonrasında yerde kalan yıldız futbolcu, oyuna devam ederken kendisini 7 dakika sonra yere bıraktı.
Sinirli şekilde sol bacağına söylenen Ronaldo, üzüntüden gözyaşlarını tutamadı. Kenara gelen ve kendisini denemek isteyen Portekizli yıldız, maçın 20. dakikasında yeniden oyuna döndü.TRT vatandaşlarını çıldırttı!

Yıldız futbolcu 23. dakika ise kenara değişiklik işareti yaparak yeniden kendisini yere bıraktı. Ronaldo’nun sedyeye alınırken yeniden gözyaşlarına boğulduğu görüldü. Oyuna Beşiktaşlı Ricardo Quaresma girdi.

Evra’nın müdahalesinden sonra Dimitri Payet’nin bu hareketi de Ronaldo’nun durumunu kötüleştirdi! Hakem bu pozisyonda faul düdüğü çalmadı!

Başa dön tuşu