Coşkun ve Güvensoy İstanbul’da - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Nisan 23, 2024
Spor

Coşkun ve Güvensoy İstanbul’da

Coşkun ve Güvensoy İstanbul’da

MUSTAFA ÖZSOY İLE BULUŞTULAR: Küçük Kaymaklı’nın bu yılki flaş transferleri tedavi için gittikleri İstanbul’da Havadis Gazetesi Spor Müdürü Mustafa Özsoy ile buluştular ve tedavi süreçleri hakkında Özsoy’a bilgi verdiler

K-Pet Süper Ligi’ne şampiyonluk parolası ile başlayan Küçük Kaymaklı’da yeni transferler Ahmet Coşkun ve Salih Güvensoy tedavi için İstanbul’a gittiler.
Transfer döneminde Doğan Türk Birliği’nden kadroya dahil olan Ahmet Coşkun ve Salih Güvensoy için Küçük Kaymaklı büyük beklenti içine girmişti. Ancak hazırlık maçlarında yaşanan talihsizlik Ahmet Coşkun’un ciddi sakatlık geçirmesine neden olmuştu. Aynı şekilde Salih Güvensoy’un da sakatlığının nüksetmesi ilk hafta forma şansı almamasına neden oldu.
Bu iki futbolcunun durumlarının netlik kazanmadığı için Kaymaklı yönetimi İstanbul’da özel bir doktordan randevu alıp futbolcuları sabahın erken saatlerinde İstanbul’a gönderdi.


Ahmet Coşkun ilk devreyi kapatabilir
Küçük Kaymaklı’nın bu yılki büyük umutlarla transfer ettiği oyuncular tedavi için gittikleri İstanbul’da Havadis Gazetesi Spor Müdürü Mustafa Özsoy ile buluştular ve tedavi süreçleri hakkında Özsoy’a bilgi verdiler.
Ayağında ciddi problem olan Ahmet Coşkun doktora muayene olduktan sonra ameliyat teşhisi konursa sezonun ilk devresini kapatmış olacak. Ancak tedavi ile geçecek bir problem ise en az 3 hafta sonra sahalara dönebilecek.

Salih DTB karşısında forma giyemeyecek
Salih Güvensoy’un ise yapılacak tedaviden sonra durumu netlik kazanacak. Salih’in ufak bir tedavi sürecinden sonra hafta sonu oynanacak olan karşılaşmaya hazır duruma gelebileceği ancak Kaymaklı’nın bu hafta Doğan Türk Birliği ile maçı olduğundan bu maçta forma giymeyecek. Küçük Kaymaklı Salih’i kiralık olarak kadrosuna dahil ettiği Doğan takımına karşı bu oyuncuyu oynatmama anlaşmasına da varmıştı. Doğan’ın da Kaymaklı’dan aldığı Bayram’ı başkent takımına karşı oynatmama kararı bulunuyor.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar