Magazin

Coşkun Sabah’la ‘Anılar’a yolculukSABAH’TAN ROMANTİK GECE: Türkiye’nin ünlü sanatçısı Coşkun Sabah,  Girne’de sahne aldı. Sanatçı romantik şarkılarıyla duygu dolu anları sevenleriyle paylaşırken,  “Haberin Var mı”, “Hatıram Olsun”, “Aşk Kitabı” gibi unutulmaz şarkılarını kendisini izlemeye gelen konuklarla birlikte seslendirdi

Türk müziğinin udi sanatçısı Coşkun Sabah,  Girne, önceki akşam Merit Royal Premium Hotel’de muhteşem bir konserle hayranlarına keyifli dakikalar yaşattı. Sanatçı romantik şarkılarıyla duygu dolu anları sevenleriyle paylaşırken,  kendi bestelerinden oluşan şarkılarıyla da geçmişten bugüne muhteşem bir müzik ziyafeti sundu.

“Beni Unutma” albümü ile tüm zamanların en çok satanlar listesinde ilk sırada yer alan albümünden derlediği şarkıları sevenleriyle birlikte seslendiren Coşkun Sabah, coşku dolu alkışlar arasında sahneye çıktı. Bir çok sanatçı tarafından seslendirilen yirmi hit şarkısına da repertuarında yer veren sanatçı,  “Haberin Var mı”, “Hatıram Olsun”, “Aşk Kitabı” gibi unutulmaz şarkılarını kendisini izlemeye gelen konuklarla birlikte seslendirdi.

“Hayatımın bestesi, benim assolist şarkım” dediği “Hatıram Olsun”un günün birinde Fransızca okunmasını çok arzu ettiğini söyleyen Coşkun Sabah ud performansıyla da gönülleri bir kez daha fethetti.  Hayranlarının şarkıların büyük çoğunluğuna eşlik ettiği gecede sanatçı istek üzerine “Anılar” şarkısını iki kez seslendirdi.

meritroyal-coskun-10
Başa dön tuşu