Coşkun ilk devreyi kapattı

2 Ekim 2013 Çarşamba | 12:00
Coşkun ilk devreyi kapattı
Kıbrıs Town Houses

4-5 AY YOK: Küçük Kaymaklı’nın yeni transferi Ahmet Coşkun’un İstanbul’da yapılan kontrollerinde ameliyat olmasına karar verildi. Başarılı futbolcu, İstanbul’da ameliyat olmasının ardından 4-5 ay sahalardan uzak kalacak ve sezonun ilk devresini kapatacak

GÜVENSOY’UN DURUMU İYİ: Kaymaklı’nın DTB’den kadrosuna kattığı Salih Güvensoy da kontrol amaçlı olarak Ahmet Coşkun ile İstanbul’a gitmişti. Yapılan tetkikler sonucunda Güvensoy’un durumu iyi ancak Doğan ile yapılan anlaşma gereği bu hafta sarı-lacivertlilere karşı forma giyemeyecek

DEBOLA DA SAKATLANDI: Sezonun ilk haftasındaki Cihangir maçında sakatlanan Raif’ten sonra sakatlananlar kervanına Debola da katıldı. Ayak bileğinde ödem oluşan Debola’nın, Doğan maçına yetiştirilmesi için tedavisi yoğun bir şekilde sürdürülüyor

Hüseyin KÖPRÜLÜ

Küçük Kaymaklı’nın KTSYD Kupası’nda Yenicami maçında sakatlanan yeni transferi Ahmet Coşkun’un İstanbul’da yapılan kontrolleri sonrasında ameliyat edilmesine karar verildi. İstanbul’da ameliyatı gerçekleştirilecek olan Coşkun, yaklaşık 4-5 ay sahalardan uzak kalacak ve sezonun ilk devresini kapatacak.
Ahmet Coşkun, Yenicami ile oynadıkları maçta sakatlanmış ve dış yan bağlarında kopuk tespit edilmişti.

Salih, Lefke maçında sahada
Ahmet Coşkun ile birlikte kontrol için İstanbul’a giden Salih Güvensoy’un, yapılan tetkiklerde ciddi bir sakatlığı olmadığı görüldü. Ayağında ağrıları süren Güvensoy’un, tedavisine devam edilecek.
Kaymaklı’nın Doğan Türk Birliği’nden transfer ettiği Salih Güvensoy, ağrıları geçse dahi yapılan anlaşma gereği sarı-lacivertlilere karşı forma giyemeyecek. Güvensoy’un K-Pet Süper Lig’in üçüncü haftasında Lefke maçında sahada olması bekleniyor.
K. Kaymaklı’nın Salih’i oynatamayacağı mücadelede D. Türk Birliği de Bayram’ı anlaşma gereği yeşil siyahlılara karşı kadrosuna dahil edemeyecek.

Debola da sakatlandı
K-Pet Süper Lig’in ilk haftasında zorlandığı Cihangir karşısında galip gelmeyi başaran K. Kaymaklı’da sakatlıklar can sıkmaya devam ediyor. Ahmet Coşkun, Salih ve Raif’e ilaveten Debola’nın da Cihangir maçından sonra ayağında sorun oluştu.
Yeşil-siyahlı ekibin önemli oyuncularından Debola ayak bileğindeki ödem nedeni ile sıkıntı yaşarken, bu hafta sonu oynanacak Doğan Türk Birliği maçı için tedavisine devam ediliyor. Tedavinin iyi sonuç vermesi durumunda Debola, Doğan karşısında sahada olacak. Kaymaklı’nın yeni transferlerinden Raif de ilk hafta mücadelesinde ağrıları olduğu için oynamamıştı. Raif’in sağ baldırındaki ağrılarının sürmesi durumunda Doğan maçında da yer alması tehlikeye girdi.

Doğan hazırlıkları sürüyor
Küçük Kaymaklı’nın K-Pet Süper Lig’in 2. haftasında karşılaşacağı Doğan Türk Birliği maçı hazırlıkları sürüyor. Kaymaklı, dünü izinli geçirirken rakibi için çalışmalarını bugün ve yarın yapacağı antrenmanlarla devam ettirecek.

***