EkonomiEmlak

City Park Homes’a Büyük İlgi


“Hamitköy’de Güzel Şeyler Oluyor” söylemi ile yola çıkan City Park Homes’da daire satışları devam ediyor.
Show house’da düzenlenen davetin ardından lansmana özel indirimli satış avantajlarına yeni yıla kadar devam edileceği duyuruldu.City Park Homes’u tüm diğer projelerden ayıran özelliklerin de anlatıldığı davette, projenin çok büyük bir kısmının bitmiş olması da alıcılar için büyük bir avantaj oluşturuyor.

H&B , Priva , Emlak Extra, Better Homes, Remax Golden, Henry Charles, Royal Emlak, Refika Ulutan, Coldwell Novest, Omağ ve Hürriyet Emlak gibi birçok prestijli emlak ofisinin ilgi duyduğu City Park Homes davetinde Limasol GYO Koordinatörü ve Hukuk Müşaviri Meryem Gündüz ve Limasol Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler konuşma yaptılar:

Meryem Gündüz: “City Park Homes’da elektrik hiç kesilmeyecek”

2015 yılında kurulan Limasol GYO şirketinin Girne’de Emtan Towers ve Nalbant Konutlarını başarıyla tamamladığını aktaran Gündüz, Limasol GYO’nun 3. Projesi olan City Park Homes’un GYO için çok özel bir proje olduğunu ve her aşamasında aktif rol aldıklarını belirtti.

Jeneratör ve su depolarına vurgu yapan Gündüz, sitenin güvenliğinden ve botanik bahçesinden de söz etti. Asansör, ekstra kiler odası, balkon ve koridor genişliğine de vurgu yapan Gündüz, City Park Homes’un bölgenin en kaliteli, prestijli ve güvenilir projesi olduğunu söyledi.

Limasol Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler: “Proje tamamlanmak üzere”

Kemaler projenin tamamlanmak üzere olduğunu ve alıcıların gelip almayı düşündükleri dairelerin içinde bizzat dolaşıp karar verebileceklerini söyledi. Emlak ofislerinin projeye yönelik yoğun ilgisinden dolayı teşekkür etti.

H&B ve Priva Emlak Ofisi yetkilileri 4 ay ertelemeli TL veya Döviz olarak kredi imkanının hazır olduğuna da vurgu yaptılar. Emlak Ofisi yetkilileri, City Park Homes projesinin kalitesinin etkileyici olduğu yönünde yorumda bulunarak, güven ve doğru lokasyonun birleştiği proje için “Hamitköy’de Güzel Şeyler Oluyor” diyerek, City Park Homes’la ilgilenen herkesi projeyi bizzat görmeleri için City Park Homes’a davet etti.

Konuşmaların ardından; 1+1, 2+1 ve 3+ 1 daireler gezildi.

Başa dön tuşu