Cinsel taciz zanlısı 2 gün daha tutuklu kalacak - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Şubat 25, 2024
KıbrısManşet

Cinsel taciz zanlısı 2 gün daha tutuklu kalacak

Lefkoşa'da meydana gelen "Cinsel Taciz ve İtale-i Lisan" suçlarından tutuklanan zanlı Ercan Demir dün yeniden  mahkeme huzuruna çıkarıldı.

(Kamalı Haber) – Lefkoşa’da meydana gelen “Cinsel Taciz ve İtale-i Lisan” suçlarından tutuklanan zanlı Ercan Demir dün yeniden  mahkeme huzuruna çıkarıldı.

 


Mahkemede yeminli şahadet veren polis memuru Hüseyin Uğur Yörük olguları aktardı. Polis, huzurda bulunan zanlı Ercan Demir’in Lefkoşa’da meydana gelen “Cinsel Taciz ve İtale-i Lisan” suçlarından methaldar olduğunu belirtti. Polis, 01.04.2023 tarihinde saat 00.00 raddelerinde Lefkoşa’da Küçükkaymaklı bölgesi Üsküdar sokak üzerinde, kimliği meçhul erkek bir şahıs, aynı sokak üzerinde önünde yürümekte olan bir kadına, cinsel tacizde bulunduktan sonra, ithale- i lisanda bulunduğunu söyledi. Polis, yine 01.04.2023 tarihinde saat 00.20 raddelerinde Lefkoşa’da Hamitköy bölgesinde Aknar sokak üzerinde, kimliği meçhul erkek bir şahıs, aynı sokak üzerinde, önünde yürümekte olan iki kadına cinsel tacizde bulunduğunu belirtti. Polis, mesele ile ilgili olarak yapılan ileri tahkikatta huzurunuzda bulunan Lefkoşa’da sakin Ercan Demir’in bahse konu suçlara methalder olduğunun tespit edildiğini ve adı edilen Lefkoşa Kaza Mahkemesi’nden temin edilen derdest emri gereği tutuklandığını söyledi. Polis,  mesele ile ilgili olarak halen incelenmesi gereken kamera görüntüleri olduğunu belirterek, iki gün daha tutuklu kalmasını talep etti.

 

Huzurundaki şahadeti değerlendiren Yargıç Nil Elodie Çeliker, zanlının 2 gün tutuklu kalmasına emir verdi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar