Ciddiyetten uzak bir yönetim - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Aralık 7, 2023
FutbolSpor

Ciddiyetten uzak bir yönetim

Seran Kaşif

2016-17 futbol sezonunda, 11 takımlı 1. Lig Beyaz Grubu lider olarak tamamlayarak doğrudan K-Pet Süper Lig’e yükselen Ozanköy’ün, Sami Otçuoğlu başkanlığındaki yönetimin 2017-18 futbol sezonu hazırlıkları çerçevesinde gündeme gelen teknik direktör arayışlarında izledikleri politika, Ozanköy’ün bu başarısında büyük payı olan teknik direktör Seran Kaşif ile yollarının ayrılmasına neden oldu.

 

Coşkun KUTAY


 

 

Teknik direktör Seran Kaşif; Ozanköy camiasına bomba gibi düşen sürpriz gelişme ile ilgili Havadis’e konuştu.

Ozanköy’ü;  2. Lig’den, 1. Lige, 1. Lig’den de Süper Lig’e şampiyon olarak çıkartması nedeniyle, 2017-18 futbol sezonunda da kendisi ile yola devam edeceklerini, bu nedenle de yönetim olarak ilk etapta isteklerinin, takımdan kimlerin gideceği ve kalacağının belirlenmesi olduğunu belirten yönetici Mustafa Karabina’nın sözlerine dikkat çeken Seran Kaşif, “Buna mukabil, Başkan Sami Otçuoğlu tarafından takımın başına koordinatör olarak tayin edilmiş olmamın yanı sıra, bu görevi kabul edip etmediğimi bir de benden öğrenmek isteyen Onursal Başkan Tuncay Hephız’a; başkan veya herhangi bir yönetim kurulu üyesi ile bu konuda hiçbir görüşmem olmadı. Ayrıca, böyle bir teklifi asla kabul etmem” ifadelerini kullandı.

“Diğer taraftan, koordinatörlük görevinin çerçevesi ile ilgili Asbaşkan Gülhan Karaaziz’den bilgi aldım ve böyle bir görevi kabul etmeyeceğimi kendisine belirttim” diyerek sözlerini sürdüren Seran Kaşif “ Ayrıca, bu görevi kabul etmeyeceğimi, bir gün önce takımın oluşumu ile ilgili çalışma yapmamı belirten, ancak bir gün sonra da farklı bir görev altında hizmet vermemi isteyen ciddiyetten uzak bir yönetim ile hiçbir şekilde ilişkim olmayacağını kendilerine bildirdim” dedi.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar