BasketbolSporSürmanşet

“Çetinkaya’ya hayırlı olsun”Basketbol Erkekler Pro Lig’te sezona galibiyetle başlayan Çetinkaya’da koç Kadri Alagöz, Havadis’e konuştu.

 
Tonguç KOTAK 

Çetinkaya, tarihinde ilk kez basketbol liglerine katılım gösteren Gençler Birliği’ni İskele Spor Salonu’nda oynanan maçta 55-46 mağlup etmesinin mutluluğunu yaşıyor.

Çetinkaya’da koç Kadri Alagöz alınan galibiyeti Havadis’e değerlendirdi.

 

Çok mutluyuz

Kadri Alagöz, “Çetinkaya olarak ilk maçımızı kazandığımız için mutluyuz. İlk maçlar her zaman oyuncu açısından zordur. Maça iyi hazırlandık mücadeleci sert maç geçeceğini biliyorduk.

Gençler Birliği takımı mücadeleci tecrübeli oyunculardan kurulu bir takım. Bunu da herkese gösterdiler. Hızlı geçiş oyunlarıyla rakibi geçmeyi planladık ki bu da işe yaradı galibiyetle başlamak çok önemliydi bizim için. Oyuncu arkadaşlarımı kutlarım. Artık ProLgin havasına girip kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz. İskele Gençler Birliği takımı seyircisi ile bütünleşerek çok güzel bir basketbol ortamı yarattı. Emeği geçen herkesi kutlarım. Hakem arkadaşlarımızda dengeli düdükler ile iyi bir maç yönettiler onları da tebrik ederim. Tarihi gecede kazanmak önemliydi ve başardığımız için mutluyuz.” açıklamasını yaptı.

 

Başa dön tuşu