Çetinkaya’dan çifte imza - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cuma, Aralık 1, 2023
FutbolSpor

Çetinkaya’dan çifte imza

CETİNKAYA

K-Pet Süper Lig’de ilk devreyi ikinci sırada tamamlayan GAÜ Çetinkaya, Kaymaklı’nın yıldızı Mustafa Gabira ve Yalova’dan Mustafa Baran’ı kiralık olarak renklerine bağladı

 

 


İKİ MUSTAFA’YA İMZA ATTIRDI:

GAÜ Çetinkaya, Küçük Kaymaklı’ya kiraladığı Serhan’a karşılık Mustafa Yaşınses’i kiralık olarak kadrosuna kattı. Yalova’ya verdiği Erdinç ve Serkan’a karşılık ise Mustafa Baran’ı transfer etti. Sarı-kırmızılılar iki Mustafa’ya da dün federasyonda imza attırdı

 

Süper Lig takımları adeta transfer yarışında. Hemen her gün bir takım yeni transfer hamleleri ile gündeme geliyor. Ara transfer döneminin şüphesiz en çok konuşulan transferlerine GAÜ Çetinkaya ile Küçük Kaymaklı imza attı.

GAÜ Çetinkaya gözden çıkardığı tecrübeli futbolcuları Erdinç, Serkan ve Serhan’ı başka takımlara gönderdi ve bunların karşılığında da kadrosuna yeni oyuncuları dahil etti.

GAÜ Çetinkaya Erdinç ve Serkan’ı Yalova’ya verirken Yalova’nın da savunmada forma giyen oyuncusu Mustafa Baran’ı kadrosuna kattı. GAÜ Çetinkaya Mustafa Baran’a dün federasyonda imza attırdı.

Küçük Kaymaklı’ya verilen Serhan’a karşılık ise Kaymaklı’nın yıldız futbolcusu Mustafa Yaşınses’i alan Çetinkaya, Kaymaklı’nın Mustafa’sına da imza attırdı.

Kaymaklı’ya Serhan’ı kiralayan Çetinkaya, Kaymaklı’dan Gabirayı da kiralık olarak renklerine bağladı. Çetinkaya iki Mustafa’ya da dün federasyonda yöneticiler Hasan Macila ve Erhan Soykurt eşliğinde imza attırdı.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar