SporSürmanşet

Çetinkaya’da genel kurul bu akşam
Çetinkaya’da geçtiğimiz gün gerçekleşen Olağanüstü Genel Kurul’da Başkan Bülent Dizdarlı’nın görevinden ayrılmasıyla başkanlığa adaylığını açıklayan Ceran Tunalı bugün üyelerden onay isteyecek. Çetinkaya’nın taze bir kana ihtiyacı olduğunu belirten Ceran Tunalı Çetinkaya’nın çok büyük bir cami olduğuna vurgu yaparak, Çetinkaya’da başkanlık yapmanın onur olduğunu söyledi.

Tunalı: Büyük onur

Tunalı  “Çetinkaya, geçmişi olan büyük bir kulüp. Bu kulüp, bizlere atalarımızın mirası. Böyle bir düşünceyle yola çıktım ve yarı yolda kalacağımı da düşünmüyorum. Çetinkaya’da başkanlık yapmak büyük bir onurdur. Umarım her şey güzel olur” dedi.

Çetinkaya’da başkanlığa adaylığını açıklayan Ceran Tunalı, Çetinkaya’nın sahipsiz olmadığını, belirterek, Çetinkaya’nın olduğu yerde küme düşmekten bahsedilmemesi gerektiğini söyledi. Çetinkaya Spor Kulübü’nde Genel Kurul bu akşam kulüp bimnasında saat 18.00’de başlayacak.  30 Haziran günü gerçekleşen Olağanüstü Genel Kurul’da Divan Kurulu Başkanı olan Hasan Macila yine Genel Kurul’u açıp tek aday olan Ceran Tunalı’yı  yeni başkanı seçmek için üyelerin onayına sunacak.Başa dön tuşu