Magazin

Cefi’yle taverna eğlencesine doydular


COŞTU, COŞTURDU:
“Savoy Tavern”de sahne alan Türkiye’nin ünlü sanatçısı Cefi geniş repertuvarıyla konuklara müzik ve eğlence dolu bir gece sundu. Hem ülkemiz insanının hem de Türkiye’den gelen tatilcilerin rağbet gösterdiği gecede oyunlar oynandı, şarkılar söylendi

 

Türkiye’nin ünlü sanatçısı Cefi önceki akşam Girne’de hizmet veren Savoy Hotel’in güzide mekanı “Savoy Tavern”de sahne aldı. Ünlü sanatçı geceye başlamadan önce Güney Kıbrıs Rum kesimden gelen dans grubunun sergilediği performans görülmeğe değerdi.

 

Birçok kültürden halk oyunları gösterisi sergileyen ekip, konuklara görsel bir ziyafet sundu.

 

Tabaklar kırıldı, şarkılar söylendi
Cefi’nin sahneye çıkmasıyla eğlence ikiye katlandı. “Aşk Olsun” şarkıyla repertuvarına başlayan ünlü sanatçı coşkuyu ikiye katladı. Şerefine tabaklar kırıldı. Tüm konukları tek tek dolaştı ve fotoğraf isteklerini geri çevirmedi. “Savoy Tavern”in muhteşem ambiyasında “Tanrım”, “Se Parakalo”, “Gel Ha Böyle Bu Yana” ve “Hangimiz sevmedik” gibi şarkıları seslendirerek konuklarına müzik dolu bir gece yaşattı.

 

Konukları doyasıya eğlendi
Hem ülkemiz insanının hem de Türkiye’den gelen tatilcilerin rağbet gösterdiği gecede dansçıların şovları baş tacıydı. Birbirinden renkli şovların gözlere, özel orkestrasıyla fırtınalar estiren Cefi’de kulaklara hitap ettiği eğlence konukları adeta mest etti.

 Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı