Cebeci Şoray'ı örnek gösterdi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Mart 3, 2024
Magazin

Cebeci Şoray’ı örnek gösterdi

Hilal Cebeci, Twitter'da paylaştığı fotoğrafları savundu…

Twitter'a yüklediği erotik pozlarıyla aylarca gündemde kalan Hilal Cebeci, haksız yere eleştirildiğini söyledi.


Cebeci, Türkan Şoray ve Nükhet Duru'yu örnek verdi.

Yarı çıplak fotoğraflarıyla Twitter fenomenleri arasına giren Hilal Cebeci, artık o sayfayı kapattığını söyledi. Yaklaşık 1,5 yıldır fotoğraf paylaşmadığını belirten şarkıcı, "Rihanna, Kim Kardashian, Lady Gaga bunları yapıyorsa niye bizden biri yapmasın dedim, o yüzden öyle fotoğraflar yükledim. Ama yabancılar yaptığı zaman alkış alıyor, bizden biri yapınca eleştiriliyor" dedi.

'SULTANIMIZ BENDEN CESUR'

Cebeci, o kareler yüzünden haksız yere çok fazla eleştirildiğini de belirtti:

"Benim verdiğim pozları zamanında sultanımız Türkan Şoray ve Nükhet Duru da verdi. Hem de 1950'li, 60'lı ve 70'li yıllarda, yani toplumun şimdikinden çok daha tutucu olduğu dönemlerde… Karşılaştırma yaptım, öyle inanılmaz fotoğrafları var ki, benimkiler yanlarında masum kalıyor. Yıl 2013… Şu çağda kimse bunları tartışmamalı artık. Shakira'ya bakın, klibinde iç çamaşırıyla boru dansı yapıyor, kimse de eleştirmiyor.

Sonuçta şarkıcıyız, görsel bir iş yapıyoruz, bikinili de poz verebiliriz. Bugün Bodrum'a gidin, ev hanımlarının nasıl bikiniler giydiğine bir bakın. Sonuç olarak, pişmanlık duyacağım tek bir pozum yok."

KAPANMAYI DÜŞÜNMÜYORUM

Yakında umreye gideceğini söyleyen Hilal Cebeci, "Sonrasında kapanacak mısınız?" sorusuna net yanıt vermek istemedi: "Şu an için düşünmüyorum ama hayatta ne olacağını bilemeyiz. Şu an ne desek boş. Sonuçta anneannelerimiz, babannelerimiz kapalı, öyle bir kuşaktan geliyoruz. Bence kapanmanın da direkt inançla da alakası yok. Kapanan insan dindardır, açık insan dindar değildir diye bir yanlış anlama olmasın."

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar