Kıbrıs

Çatalköy Belediyesi’nden Sosyal Sorumluluk Projesi; “Bir Oyuncak Bir Gülücük”


Çatalköy Belediyesi kültür birimi olarak düşünüp ortaya koyduğumuz “Bir Oyuncak Bir Gülücük” adlı sosyal sorumluluk projemiz 20 kasım 2019 tarihinde başlayıp , 20 Aralık 2019 tarihinde sona erecektir.

Bu sosyal sorumluluk projesini ortaya koyarken, temel amacımız oyuncak sahibi olmayan çocuklarımızı oyuncak sahibi yaparak yüzlerini güldürmektir. “Hade Bir Çocuk da Sen Güldür.” sloganı ile yola çıktığımız bu sosyal sorumluluk projemizde hedefimiz, evlerimizde bir köşede duran ve belkide bir süre sonra evlerimizde koyacak yer bulamadığımız, çocuklarımızdan kalan, kullanmadığımız oyuncakları bir merkezde toplayarak ( Çatalköy Belediyesi Kolluk Birimi) daha sonra ise ihtiyacı olan çocuklar için, kurumlar aracılığıyla oyuncak alamayan çocuklarımızı oyuncak sahibi yapmaktır.

Proje kapsamında konuşan Çatalköy Belediye Başkanı Mehmet Hulusioğlu;

Bu projeyi ortaya koyan Erbil Akün hocamıza ve takibini yapacak olan Belediye personelimize teşekkür ederken, sahipsiz oyuncak ve oyuncaksız çocuk kalmasın diyoruz ve evlerindeki kullanmadıkları oyuncaklar ile ülkemizdeki çocukların yüzlerini güldürecek olan ailelere şimdiden teşekkür ediyoruz.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı