Can Tatil`den Bodrum, Kıbrıs, Antalya`da Tatil Seçenekleri - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Nisan 14, 2024
Kıbrıs

Can Tatil`den Bodrum, Kıbrıs, Antalya`da Tatil Seçenekleri

Can Tatil`den Bodrum

Yaz yaklaşırken online seyahat acenteniz Cantatil.com'dan fırsatlar son sürat devam ediyor. Erken rezervasyon kampanyamız ile yaza şimdiden merhaba deyin. %50'ye varan indirimlerimiz CardFinans, World, Axess kredi kartlarına +12 taksit ve 4 ay ertelemeli ödeme imkanı ile yaz için aradığınız tatil www.cantatil.com'da sizleri bekliyor.
Bodrum Yazın Bir Başkadır
Muğla'da yaz aylarının her anı canlı sokakları ve keyif dolu anıları ile ünlü Bodrum'da sayısız tatil seçenekleri sizleri bekliyor. Bodrum, beyaz çatılı evlerin ikamet ettiği sokaklarda kulağa gelen hoş müzik ritimleri ve yabancı gezginlerin yoğun olmasından dolayı farklı kültürlerin getirdiği yaşam tarzları ile tatilciler için farklı bir mazanaraya sahne oluyor. Bodrum'un birbirinden kaliteli sayısız oteli sizde yaz tatilinizi keyif dolu unutulmaz anılar ile geçirebilirsiniz. Cantatil.com sayfamızdan size uygun onlarca otel içerisinden bir oteli seçip erken rezervasyon kampanyalarımız ile çok ucuza tatil yapabilirsiniz.

Antalya'da tatil keyfi
Antalya'nın tatilcileri için esprili bir deyimi vardır; Hem şemsiye, hem de güneş gözlüğü taşıtan  kent denir. Tipik bir Akdeniz havasının hakim sürdüğü bu yerde cana yakın halkı, güler yüzlü esnafı ve yabancı turistlerin yoğun olması nedeniyle size sanki yabancı bir ülkede yaşıyor havası verir. Antalya'da tatil için en çok Kemer, Kaş, Konyaaltı, Lara, Alanya ve Side tercih edilir. Eğer otomobil veya otobüs ile seyahat etmeyi seviyorsanız Alanya ve Kaş arasında kalan inanılmaz doğal manzara tatilinize daha başlamadan Antalya'da geçireceğiniz keyifli zamanların bir özetini anlatır.
Tüm bu farkı yaşamanız için Cantatil.com sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli.


Yaz Tatili İçin Kıbrıs
Kıbrıs son zamanlarıdaki büyüme ivmesiyle artık bir mega şehir halini andırıyor.
İhtiyaca yönelik tatil seçenekleri ile misafirlerine her türlü konforu ve imkanı sunan kaliteli otelleri, oturmuş turizm alt yapısı, gerek eko turizme olanak veren coğrafi alanları gerekse de bozulmadan kalabilmeyi başarmış doğal koylarıyla hala tatilcilerin en çok tercih ettiği bölgelerin başında geliyor.
Ayrıca bu bölgeye her yıl gelen yabancı turistlerin sürekli artışı da gözlemlenmekte. Bölgenin çarpık kentleşmeden uzak yapısı sahip olduğu doğal güzelliklerini gölgelemeden misafirlerine emsalsiz bir tatil sunuyor. Hemen siz de Can Tatil web sayfasındaki Kıbrıs otelleri kategorimizden beğendiğiniz bir otele erken rezervasyon promosyonlarımız ile inanılmaz fiyatlara rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar