Çağlayan’ın koleksiyonuna büyük ilgi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Çarşamba, Aralık 6, 2023
Magazin

Çağlayan’ın koleksiyonuna büyük ilgi

İlk kez bir Türk markası için koleksiyon hazırlayan Kıbrıslı Hüseyin Çağlayan’ın tasarım dehasıyla, Mavi’nin jeans’teki uzmanlığını bir araya getiren koleksiyon büyük beğeni topladı.

Aralarında Şirin Bayülgen, Bedük, Ceylan Çapa, Elif Dürüst, Sertab Erener, Batya Kebudi, Ayşe Kucuroğlu, Deniz Marşan, Derin Sarıyer, Tolga Sezgin, Ece Sükan, Şeyma Subaşı ve Tamer Yılmaz gibi isimlerin bulunduğu davetliler Çağlayan’ın, premium jeans serisi Mavi Gold’a özel tasarladığı 21 parçadan oluşan koleksiyonu ilgiyle karşıladı.
Chalayan/Mavi koleksiyonu lansmanı için İstanbul’a gelen Hüseyin Çağlayan, “Bu işbirliğinin en önemli noktası benim için ilk kez bir Türk firmasıyla çalışmak ve bir anlamda kendi dilimi denim dili ile birleştirmekti. Jeans hayatımda çok önemli bir yere sahip. Mavi’yle ilk günden itibaren çok uyumlu bir işbirliğimiz oldu. Mavi’nin olağanüstü bir denim kumaşı ve jeans’lerinin vücutta mükemmel bir duruşu var. Lükse dayalı tasarım geçmişim ve inovasyon tutkumla yeni teknikler geliştirmeyi, vücudu denimle şekillendirip güzelleştiren, modern, zarif ve lifestyle bir koleksiyon tasarlamayı amaçladım.” dedi.


Chalayan/Mavi koleksiyonunun lansmanı google.com/+mavi  üzerinden yapılan canlı yayınla tüm dünyayla paylaşıldı..
Chalayan/Mavi koleksiyonuna, Türkiye’deki seçili Mavi mağazalarının yanı sıra www.mavi.com’dan ulaşılabiliyor. Koleksiyon ayrıca Mavi’nin Amerika, Kanada, Avrupa ve Rusya’daki satış noktalarında da meraklılarıyla buluşuyor.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar