Buray'ın Hindistan macerası - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Mayıs 25, 2024
Magazin

Buray’ın Hindistan macerası

Son albümünde “Tac Mahal” isimli bir şarkısı da bulunan TÜrkiye sahnelerindeki gururumuz Buray, “Hindistan’dan sürprizlerle dönebilirim” sözleriyle takipçilerini merakta bıraktı.

Son albümü “Kehanet”in yeni video klibi “Kabahat Bende” ile müzik listelerinde üst sıralara yerleşen ülkemizin sahnelerdeki gurur kaynağı Buray, albümünün başarısını kutlamak için Hindistan’ı seçti. Yoğun konser temposundan fırsat bulduğu her fırsatta yeni yerler keşfetmeyi seven başarılı sanatçı, Hindistan seyahatiyle bir hayalini daha gerçekleştirdi.


Buray, Tac Mahal’de kaleme aldığı duygularını şu şekilde paylaştı:  “18 yaşında ailemin yanından ayrıldım. Gitarımı alıp, müziğimi yapıp, harçlığımı çıkarıp tüm dünyayı gezdim… Müziği, dünyayı gezmek için bir araç olarak kullandım.. Din, dil, ırk ayrımı ne bende var ne müzikte ne de sanatın kendisinde. Ve nereye gitsem, anlatacak paylaşacak bir hikayem vardı hep. 20 seneyi aşkın bir yıldır sürekli geziyorum, yeni yerler görüyorum. Hindistan’ı hep görmek istiyordum, şimdi kısmet oldu, çok mutluyum…”

Son albümünde “Tac Mahal” isimli bir şarkısı da bulunan başarılı sanatçı, “Hindistan’dan sürprizlerle dönebilirim” sözleriyle hayranlarını merakta bırakırken; sosyal medya aracılığıyla sık sık renkli görüntüler paylaşmaya devam ediyor.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar