Bunun adı beceriksizliktir - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Aralık 5, 2023
Spor

Bunun adı beceriksizliktir

Bunun adı beceriksizliktir

Ay-yıldızlı ekibin kaptanı Arda Turan büyük hayal kırıklığıyla biten karşılaşmadan sonra samimi itiraflarda bulunurken, birbirinden çarpıcı ifadeler kullandı. A Milli Takımımız’ın, Macaristan karşısındaki en iyi ve gayretli oyuncusu olarak dikkat çeken ve tribünlerden alkış toplayan yıldız futbolcu, beceriksizlik yüzünden 3 puana ulaşamadıklarını söyledi.
Maçtan sonra son derece üzgün olan ve ağlamaklı gözlerle basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Arda, “Evet bu bir takım oyunu. Yeniyorsak hep beraber yeniyoruz, yeniliyorsak hep beraber yeniliyoruz. Sorumlular tamamen bizleriz. Çok üzgünüz. Belki bir şansımız vardı, ama bunu kaçırdığımız için çok üzgünüz” diye konuştu.
Kaçan fırsatlar yüzünden Macaristan’a puan kaptırdıklarını kaydeden yıldız futbolcu, büyük bir üzüntü yaşadıklarını dile getirdi.
Ay-yıldızlı futbolcu, “Bunun şanssızlıkla bir alakası yok. Tamamen beceriksiziz.
Topu kaleye gönderemiyorsanız bunun adı beceriksizliktir. Türk halkından özür diliyoruz. Yediğimiz gollerde Semih’ih hatası olabilir. Futbolda bunlar var. Tek başına bir kişiyi suçlayamazsınız. Yapacak bir şey yok. Maalesef 1.5 yıllık emeğimizi boşa attık. Ne diyeceğimi bilemiyorum takım kaptanı olarak ama Türk halkından özür diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar