“Bu sezon kimse sürpriz beklemesin”

0
22
“Bu sezon kimse sürpriz beklemesin”

“ORANLAR YÜZDE ELLİ, YÜZDE ELLİ”:

K-Pet Süper Lig’de mücadele eden Lefke’de teknik direktör Toygar Davulcu, bu sezon şampiyonluk mücadelesinin K. Kaymaklı ve Yenicami arasında geçeceğini, sürpriz yaşanmayacağını ve iki takımın şampiyonluk olasılığının yüzde elli, yüzde elli olduğunu ifade etti

“ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”:
K-Pet Süper Lig’de cumartesi günü kendi evinde Küçük Kaymaklı’yı konuk edecek olan Lefke’de teknik sorumlu Davulcu, “Bu sezona sıkıntılı başladık. 18 kişilik kadroyu bile tamamlayamıyoruz. Ancak Kaymaklı karşısında elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi

Abdullah EĞİLMEZ

İki haftası tamamlanan K-Pet Süper Lig’de geçen hafta sonu Cihangir ile berabere kalarak ilk puanını alana Lefke’de teknik direktör Toygar Davulcu, cumartesi günü kendi evinde oynayacakları Küçük Kaymaklı maçı öncesinde çarpıcı açıklamalarda buluncu. Sezona çok sıkıntılı başladıklarını ifade eden teknik direktör Davulcu, “Aziz’in 3 maç cezalı oluşu bizi bir hayli zor duruma soktu. Geçen yıldan bu yana kadro derinliğimizi kaybettik. Yenicami maçına 13, Cihangir deplasmanına da 12 kişilik kadro ile gittik. Bu hafta da Aziz yine cezalı, Aykut, Ali ve Smart’ta sakat. Ali ve Aykut’un oynaması çok zor ancak Smart’ın durumu maç saatinde belli olacak” dedi.

“K. Kaymaklı sezona en iyi başlayan takım”
K-Pet Süper Lig’in 3. haftasında oynayacakları Küçük Kaymaklı maçının çok zor geçeceğine değinen Lefte Teknik Direktörü Toygar Davulcu, “Kaymaklı maçına 4 idman ile hazırlanacağız. Kadromuz çok dar. Sıkıntılı hazırlanıyoruz ve 11 kişilik kadroyu kurmakta zorlanıyoruz. Ama her şeye rağmen elimizden gelen her şeyi, her türlü mücadeleyi gerçekleştireceğiz. Sezona en iyi başlayan takım Kaymaklı. Ayrıca bizim maçında favorisi. Ancak bizde kendi sahamızda, seyircimiz önünde en iyi mücadeleyi ortaya koyacağız” ifadelerini kullandı.

“Ya Kaymaklı ya Yenicami”
K-Pet Süper Lig’de gerek yaptığı transferler gerek sergiledikleri futbolla bu sezonun iki şampiyonluk adayı olduğunu belirten Davulcu, “Kaymaklı ve Yenicami geçen seneki kadro derinliklerinin üzerine çok önemli oyuncuları takviye ettiler. Bu sezon ligde şampiyonluk adına bir sürpriz yaşanacağını düşünmüyorum. Kimse sürpriz beklemesin. Şampiyonluk Küçük Kaymaklı ve Yenicami arasında gider gelir. İki takımında şansı yüzde elli, yüzde elli” dedi.