Spor

Binatlı yabancılarını buldu


İMZALAR ÇARŞAMBA ATILACAK: Yabancı transfer konusunda ince eleyip sık dokuyan Binatlı yönetimi, uzun bir araştırma sonrasında Belçika vatandaşı forvet Jonathan Impanda ile Fransa vatandaşı stoper Frantz Tchonang’ı kadrosuna katmaya karar verdi. İki yabancı futbolcunun da yarın akşam KKTC’ye gelerek Binatlı yönetimi ile yapılacak olan görüşmenin ardından çarşamba sabahı yeni takımına imza atması bekleniyor

Süper Lig’in yeni ekiplerinden Binatlı, yeni sezon için kadrosuna katacağı iki yabancı futbolcuyu yarın akşam adaya getiriyor.
Yabancı transfer konusunda ince eleyip sık dokuyan Binatlı yönetimi, uzun bir araştırma sonrasında Belçika vatandaşı 1994 doğumlu forvet Jonathan Impanda ile 1991 doğumlu Fransa vatandaşı stoper Frantz Tchonang’ı kadrosuna katmaya karar verdi.
İki yabancı futbolcunun da yarın akşam KKTC’ye gelerek Binatlı yönetimi ile yapılacak olan görüşmenin ardından çarşamba sabahı yeni takımına imza atması bekleniyor.
Bu iki futbolcuyu, Küçük Kaymaklı’ya Pascal’ı getiren KKTC vatandaşı ve İngiltere’de yaşamını sürdüren menajer Tolga Güçsoy Derviş’in Binatlı’ya önerdiği bildirildi.
Menajer Tolga Güçsoy Derviş ayrıca Girne Halk Evi’nin tecrübeli futbolcusu Raif Güçkan’ın kuzeni.

Başa dön tuşu