Magazin

Best Modeller Girne’de taçlandı


DERYA VE TOLGA BİRİNCİ SEÇİLDİ:
Girne Rocks Hotel’de gerçekleşen 32. Best Model Türkiye final yarışmasında kızlarda Derya Ekşioğlu, erkeklerde Tolga Kandemir Best Model seçilerek taç giydi

 

  1. Best Model Türkiye final yarışması Girne Rocks Hotel’de gerçekleşti. Yirmi kız yirmi erkek finalistin yarıştığı gecede bayan finalistler Yıldırım Mayruk ve Erol Albayrak, erkek finalistler ise Muzaffer Çaha ve Giotelli tasarımları ile podyuma çıktılar. Yarışmada jüri koltuğuna ise Pınar Atman, Uğur Arslan, Emsal Doğan, Muammer Kapıcuoğlu, Mert Öcal, Uğur Tan, Aysun Över, Muzaffer Çaha, Yıldırım Mayruk, Nil Burak, Ahmet Baydar, geçtiğimiz yılın birincileri Türkan Geyik ve Ulaş Özgür Aslan, Onur Sonku, Almila Özerman ve Sadettin Dayıoğlu oturdu. Gecenin sunuculuğunu Ece Gürsel, Burç Tunçer ve Tuğçe Sarıkaya yaparken, yarışmaya Nil Burak, Ali – Aysun Kocatepe, Ege, Ece Gürsel şarkıları ile renk kattı. Yarışmanın koreografisini ise Asil Çağıl yaptı.

Heyecanın doludizgin yaşandığı yarışmada Nil Burak, Ali-Aysun Kocatepe, Ege, Ece Gürsel sahne alarak birbirinden güzel şarkılarla geceye renk kattı. 32. Best Model Türkiye yarışmasının finalinde ise kızlarda Derya Ekşioğlu, erkeklerde Tolga Kandemir seçilerek taç giydi.

Yarışmada diğer dereceleri alan finalistler ise şöyle sıralandı:  First Runner-up: Tutku Damla Aygan, İlksen Jöntürk; Second Runner-up: Melike Yalnız, Görkem Gürcan; Best Photomodel: Rüya Coric,  Ahmet Furkan Akar; Best Grace: Ezgi Öcel; Best Gentleman: Asilhan Kurşun.

 Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı