Magazin

“Best Model Of The World” birincileri Türkiye ve Nijerya’dan


KRAL VE KRALİÇE BELLİ OLDU: İstanbul’da düzenlenen Dünya’nın en iyi mankelerinin arasından seçilen “29. Best Model Of World” yarışmasında Türkiye’den Onur Seyit Yaran birinci olurken kadınlar kategorisinde Nijerya’dan katılan yarışmacı birincilik tacını aldı. KKTC’yi temsil eden yarışmacımız Mercan Kerman, yarışmada beşinci oldu

 

Show Tv’de önceki akşam yayınlanan ve İstanbul’da düzenlenen dünya’nın en iyi mankelerinin arasından seçilen “29. Best Model Of World” birincileri belli oldu.

  1. Best Model Of  The World erkekler kategorisinde Türkiye’den Onur Seyit Yaran birinci olurken kadınlar kategorisinde Nijerya’dan katılan yarışmacı birincilik tacını aldı. Kadınlarda, Türkiye’den katılan Gizem Kayalı ise ikinci oldu. KKTC’yi temsil eden yarışmacımız Mercan Kerman, yarışmada beşinci oldu.

50 ülkeden kadın ve erkek mankenlerden seçilen dünyanın en iyi mankenlerinin seçildiği “Best Model Of The World” ilk beşe giren yarışmacılar ve özel ödüle sahip olan ülkeler ise muhteşem bir gecenin sonunda belli oldu.

Best Model Of The World birincileri, finalistleri ve temsil ettikleri ülkeler şu şekilde;

  1. Best Model Of  The World erkeklerler

5.Belçika

4.Hollanda

3.Almanya

2.Sırbistan

  1. 29. Best Model Of  The Word 1.Türkiye Onur Seyit Yaran
  2. Best Model Of  The World kadınlar
  3. Kıbrıs

4.Filipin

3.Belçika

2.Türkiye Gizem Kayalı

1.Nijerya

 

Mercan Kerman

Mercan KermanBaşa dön tuşu