Magazin

Best Model finalistleri görücüye çıkacak

 Paris’teki Best Model Of The World yarışmasında ülkemizi temsil edecek olan Best Model Of North Cyprus yarışmasının finalistleri Le Chateau Lambousa Hotel’de basına tanıtıldıktan sonra kampa girecek.

Best Model North Cyprus 2017’nin on bay, on bayandan oluşan finalistleri, bugün basına tanıtılıp kampa girecek. Le Chateau Lambousa Hotel’de, saat 12.00’de gerçekleşecek olan basın toplantısında görücüye çıkmaya hazırlanan finalistler daha sonra ise üç günlük bir kamp süresi geçirecekler. Finalistlerin büyük yarışma heyecanı ise 8 Eylül Cuma gecesi gerçekleşecek.

Yarışmada birinci seçilen bay ve bayan Best Modeller, Paris’te Best Model Of The World Dünya Finalinde ülkemiz adına yer alacak. Bu büyük ödülle birlikte kazanan ilk üç bay ve bayan GAÜ eğitim bursunun sahibi de olacak. Ödüller bununla sınırlı da kalmayacak.

Collezione firmasının seçeceği Best Modeller, İstanbul’da gerçekleştirilecek Collezione 2018 yaz koleksiyonunun katalog çekimlerinde yer alacak. Ayrıca Best Modeller OE Production himayelerinde oyunculuk dersi ve yeni çekilecek olan “Kayıp Mektup” filminde rol alma fırsatı yakalayacak.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı