Spor

Beş setlik maç DAÜ’nünVoleybol Büyük Erkekler play-off ligi final serileri ilk maçında Doğu Akdeniz Üniversitesi, MAGEM’i 3-2 yenerek şampiyonluğa çok yaklaştı.
Lala Mustafa Paşa Spor Salonu’nda oynanan ve beş sette tamamlanan karşılaşma büyük bir çekişmeye sahne oldu. Bu zorlu maçı 3-2 kazanmayı başaran Doğu Akdeniz Üniversitesi üç kazanılmış maç sistemine göre oynanan seride 2-0 öne geçerek büyük bir avantaj elde etti.
Büyük Erkeklerde final serisi ikinci karşılaşması 18 Mart Salı akşamı saat 20.00 de Mağusa Arena da oynanacak. Doğu Akdeniz Üniversitesi bu maçtan galip ayrılması halinde 2013-2014 sezonu şampiyonluğunu elde edecek. MAGEM galip gelmesi halinde seride 3. müsabaka oynanacak.
Plajda üçüncülük maçına çıkacağız
Türkiye Profesyonel Plaj Voleybolu Ligi’nde gösterdiği performans ve elde ettiği sonuçlarla başarılara imza atan KKTC Voleybol Federasyonu Plaj Voleybolu Milli Takımı yarın Türkiye Lig üçüncülüğü için İstanbul Göztepe Hi-Level takımı ile karşı karşıya gelecek. Kazanılmış 2 maç esasına göre oynanacak olan seride ikinci maç saat 12.30 da SportsTV’den naklen yayınlanacak.
Türkiye Ligi 3. lük karşılaşmasında KKTC takımını Kemal Şah ve Devrim Alibaba temsil edecek.
İki sporcumuz geçen hafta Antalya da düzenlenen Türkiye Plaj Voleybolu Milli Takımı kampına iştirak etmişti. 
Program
10.30 İstanbul Göztepe Hi Level – KKTC
11.15 Altınyurt – Halkbank
12.30 İstanbul Göztepe Hi Level – KKTC (sportstv)
13.30 Altınyurt – Halkbank (sportstv)Başa dön tuşu