Beni Fener'e alın! - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Haziran 13, 2024
Spor

Beni Fener’e alın!

Beni Fener'e alın!

Potada Lindsay Whalen’in Galatasaray’dan ayrılmasının yankıları sürüyor. ABD Milli Takımı’nın oyun kurucusu olan tecrübeli yıldızın ‘alacaklarını tahsil edemediği’ için ayrılmasının ardından Sarı-Kırmızılı ekipten çıkan “Lezbiyen olduğu için Fransa’daki sevgilisinin yanına gitti” iddiaları, ortamı hayli çirkin hale getirmişti. Bu gelişmeler, eşiyle birlikte Fransa’da tatil yapan ABD’li guardın da kulağına gitti. Önce şaşıran ve öfkelenen oyuncudan ise sürpriz bir atak geldi. Fenerbahçeli yöneticilere menajeri kanalıyla haber gönderen Whalen, “Yeniden Türkiye’ye dönmek istiyorum. Fenerbahçe’de oynamaya hazırım. Eğer isterseniz, Fenerbahçe’de seve seve forma giyerim” dedi.

Whalen, ihtarname çektikten sonra ayrılış sürecine kadar 1 hafta boyunca kulüpten kimsenin kendisini aramadığını ifade ederek, “Eğer biri beni arayıp ‘Bize anlayış göster. Paranı mutlaka ödeyeceğiz’ deseydi böyle olmazdı. Ama son derece duyarsız kaldılar. 3,5 aylık alacağım olan 140 bin dolarlık tutar için avukatıma telefon açıp ‘140 bin doları hesaba yatırırız. Ancak bloke koyarız. İstanbul’a dönerse blokeyi kaldırırız’ demişler. Madem öyle bu parayı daha önce niye ödemediler” diye tepki gösterdi.


Kıta dışı oyuncu kontenjanında Pondexter ve McCoughtry’yi bulunduran F.Bahçe’nin, Whalen’in bu teklifine vereceği cevap merakla bekleniyor.

HABERTÜRK

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar