Bengü ve Gökhan’dan muhteşem düet

25 Eylül 2017 Pazartesi | 12:39
Kıbrıs Rakı Festivali

Kıbrıs Rakı Festivali’nin bu yıl Tekirdağ Rakısı Altın Seri sponsorluğunda gerçekleştirdiği Altın Kadeh Meyhaneleri, rakı tutkunlarını geçtiğimiz Cumartesi akşamı Girne’de bir araya getirdi. Açılış için sahne alan Bengü ve Gökhan Tepe, Lord’s Palace, Bella Marin’in eşsiz atmosferindeki muhteşem performansları ile göz doldurdu. Rakı severler lezzet, muhabbet ve müzikle dopdolu altın gibi bir gece yaşadı.

 

İlk sahne Gökhan Tepe’nin oldu


Fasıl dinletisi ile geceye başlayan rakı severler, Gökhan Tepe’nin sahnedeki yerini almasıyla coşku dolu saatler yaşamaya başladı. Yıllardır müzik kariyerini başarıyla sürdüren Gökhan Tepe, saat 20.30’da sahne alarak bir buçuk saat boyunca konuklara unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu. Kendi parçalarının yanı sıra geceye özel seçtiği “Senin Olmaya Geldim” ve “Mevsim Bahar Olunca” gibi nostaljik parçaları da büyük bir ustalıkla seslendiren Tepe, konuklardan tam not aldı. Gökhan Tepe, gecenin şerefine yüzlerce konuk ile aynı anda kadeh de kaldırdı.

Kıbrıs Rakı Festivali

 

Bengü sahnede bir yıldız gibi parladı


Bengü göz kamaştıran kostümü ile saat 22.30’da konuklarla buluştu. Bengü konserinin başlamasıyla mekandaki coşku doruğa çıktı. Bengü’nün son albümünde yer alan parçaları ile birlikte geceye özel seçtiği “Kıskanırım Seni Ben”, “Nazende” ve “Bir Yangının Külünü” gibi unutulmaz parçaları da yorumladığı performansı büyük beğeni topladı. Konukların her parçada Bengü’ye eşlik ettiği konser boyunca eğlencenin temposu hiç düşmedi.

Bengü ve Gökhan Tepe düeti büyüledi


Gecenin en güzel dakikaları ise Bengü ve Gökhan Tepe’nin aynı sahneyi paylaştığı ve üç parçada düet yaptığı tadına doyulmaz performansları oldu. Sahnedeki müthiş enerjileri ile önce “Elveda Meyhaneci” diyen ikili, ardından “Güzeller İçinden” parçası ile devam etti. Gecenin final şarkısında ise bestesi Gökhan Tepe’ye ait, Bengü’nün son albümünün dillerden düşmeyen parçası “Kuzum”u birlikte seslendiren ikili rakı severleri coşturdu. Son üç şarkıda doyasıya dans eden konuklar, ikiliye hep birlikte eşlik ederek dev bir koro oluşturdu.

Kıbrıs Rakı Festivali

Şanslı sosyal medya kullanıcıları da gecedeydi


Altın Kadeh Meyhaneleri’nin açılış konserine özel olarak düzenlediği keyifli sosyal medya kampanyaları kullanıcılar tarafından yoğun ilgi gördü. Bu kampanyalara katılarak davetiye kazanan şanslı dört sosyal medya kullanıcısı etkinliğe katılarak gecenin tadını çıkardı. Bengü ve Gökhan Tepe’nin en sevdiği rakı mezesini doğru tahmin edenler arasından yapılan çekilişle belirlenen iki kişi ise konser öncesinde Bengü ve Gökhan Tepe ile tanıştı.