ManşetTürkiye

Belediyelerden 23 Haziran paylaşımları: ‘Demokrasi Tadilatı’ nedeniyle bir günlüğüne kapalıyız

"Plajlarımız kapalı; aynı anda kar ve fırtına bekleniyor"
YSK’nın İstanbul seçimlerini iptal etmesinin ardından kamuoyundaki tepkiler yükseliyor. 23 Haziran’da yenilenecek seçimler için popüler tatil güzergahlarının belediyeler, İstanbullu vatandaşlara oy kullanmaları ve tatile gelmemeleri çağrısında bulundu.
Datça Belediyesi: 23 Haziran’da plajlarımız kapalı; aynı anda kar ve fırtına bekleniyor Datça Belediyesi, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Aynı anda beklenen kar ve kum fırtınası nedeniyle 23 Haziran’da bütün plajlarımız kapalı! Ama 24 Haziran’da bekleriz” dedi.“Sevgili İstanbullular gelecek için tercihinizi lütfen sandığa taşıyın” ifadeleri yer alan açıklama, “Bizler Datça tatilinizden en güzel anılarla dönmeniz için sizi bekliyor olacağız…” şeklinde bitti.

Bodrum Belediyesi: Her şey güzel olacak

Bodrum Belediyesi’nin resmi hesabından yapılan paylaşımda ise, “Bahar yerini yaza bırakıyor… #Herşeygüzelolacak” denildi.

Bodrum Belediyesi

Çeşme Belediyesi: İstanbul’dan gelen bir fırtına nedeniyle 23 Haziran’da denize girmek yasaktır

Çeşme Belediyesi’nden yapılan paylaşımda, “İstanbul’dan gelen bir fırtına nedeniyle sahillerimizden 23 Haziran günü denize girmek hâtta ilçemize gelmek tehlikeli ve yasaktır” denildi.

Seferihisar Belediyesi: Marmara Bölgesi’nde başlayan dip dalganın Seferihisar sahillerinde hissedilmesi bekleniyor

İzmir Seferihisar Belediyesi Twitter hesabından “23 Haziran’da Marmara Bölgesi’nde başlayan dip dalganın Seferihisar sahillerinde hissedilmesi bekleniyor. Plajlarımızın 23 Haziran’da bakıma alınacağını önemle hatırlatır, İstanbullu yurttaşlarımıza baharlı günler dileriz” mesajı paylaştı.

Seferihisar Belediyesi

Edremit Belediyesi: ‘Demokrasi Tadilatı’ nedeniyle bir günlüğüne kapalıyız

Balıkesir Edremit Belediyesi, “23 Haziran’da ‘Demokrasi Tadilatı’ nedeniyle bir günlüğüne kapalıyız” paylaşımı yaptı.

Edremit Belediyesi

Kepez Belediyesi: Dur Yolcu!

Çanakkale Kepez Belediyesi “Dur Yolcu! İstanbul’dan gelen fırtına nedeniyle 23 Haziran’da plajlarımız kapalıdır” paylaşımı yaptı.

Çanakkale Kepez Belediyesi

“Adana 150 derece”

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal medya paylaşımında “İstanbul’da ikamet eden ve 23 Haziran’da Adana’ya ziyarete gelecek vatandaşlarımızın dikkatine. 23 Haziran’da Adana 150 derece” paylaşımı yapıldı.

Adana Belediyesi

Başa dön tuşu