"Başkan ile teknik heyet arasında sorun yok" - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazartesi, Nisan 22, 2024
Spor

“Başkan ile teknik heyet arasında sorun yok”

Başkan ile teknik heyet arasında sorun yok

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde basın toplantısı düzenledi. Güneş, başkan ile teknik heyet arasında sorun olmadığını sadece fikir ayrılıkları yaşandığını söyledi.
"Başkan ile teknik heyet arasında sorun yok"

Toplantının ilk bölümünde UEFA Avrupa Ligi’ne veda etmelerini değerlendiren Güneş, "UEFA'dan elenmek bizim için üzüntü verici. Kabul edilebilir bir olay değil. Yeterli olmayan oyunumuz sonuçlara da yansıdı. Bunun sorumlusu benim" diye konuştu.


Transfer karmaşasından olumsuz etkilendiklerini dile getiren tecrübeli teknik adam, "Transfer karmaşasından olumsuz etkilenen bir takımız. Transfer döneminin bitmesiyle oyuncuların kafası artık sadece sahada olmalı" dedi.

Başkan ile teknik heyet arasında sorun olmadığının altını çizen Güneş, "Başkan ile teknik heyet arasında asla sorun yok. Sadece fikir ayrılıkları yaşanmıştır. Kin ve intikam duygularıyla spekülasyon yapmak kimsye yarar getirmez. Daha güzel günler göreceğimize, oyunumuzla tribünleri coşturacağımıza inanıyorum" şeklinde konuştu.
Gol yollarında sıkıntı yaşadıklarını dile getiren Güneş, "Hücumda pozisyon bulmakta ve gol atmakta sıkıntılarımız oldu. Sivasspor maçının bizim için yeni bir dönemin başlangıcı olacağını düşünüyorum" dedi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar